AZS Koszalin - ŁKS 94:67. Pierwsza kwarta rozstrzygnęła o porażce

O porażce ŁKS rozstrzygnęła już pierwsza kwarta
O porażce ŁKS rozstrzygnęła już pierwsza kwarta archiwum/Dziennik Łódzki
Koszykarze ŁKS przegrali w środę w Koszalinie z AZS 67:94 i AZS może przymierzać się do walki w pierwszej ósemce Tauron Basket Ligi. Ełkaesiacy nie mogli od początku odnaleźć rytmu gry. AZS zdominował grę w strefie podkoszowej (w całym meczu wygrał zbiórki 32-22) i po 10 minutach gry prowadził różnicą 25 punktów (32:12).

Pozostałe kwarty były wyrównane a AZS kontrolował przebieg gry. Trener Piotr Zych dał pograć zmiennikom. Dobry, 10-minutowy występ miał Marcin Kuczmera, który trafił oba rzuty z gry i miał 2 zbiórki.

AZS Koszalin - ŁKS 94:67 (37:12, 18:13, 14:19, 25:23)
AZS: Marcin Dutkiewicz 26, Grzegorz Surmacz 17, Piotr Pamuła 10, Kamil Łączyński 10, Rafał Bigus 10, Callistus Eziukwu 9, Jeremy Montgomery 6, George Reese 4, Mateusz Bieg 2, Mateusz Jarmakowicz, Igor Milicić 0. Trener: Andrej Urlep.
ŁKS: Paweł Malesa 20, Jarosław Zyskowski 11, Krzysztof Sulima 10, Jakub Dłuski 9, Bartłomiej Szczepaniak 8, Piotr Trepka 4, Marcin Kuczmera 4, Dominik Binkowski 1, Bartłomiej Bartoszewicz 0. Trener: Piotr Zych.