3. miejsce żużlowców Orła w drugiej rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostwach Polski w Łodzi

Dariusz Kuczmera, (opr. dem)
Ciekawe były zawody na torze Orła
Ciekawe były zawody na torze Orła fot. Krzysztof Szymczak
W rozegranej we wtorek drugiej rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostwach Polski na torze przy ul. 6 Sierpnia w Łodzi. Żużlowcy Orła Łódź zajęli trzecie miejsce.

Damian Adamczak z Orła w dwóch pierwszych startach przyjeżdżał pierwszy na metę, w trzecim wyścigu przegrał ze zdolnym Krystianem Pieszczkiem z Lotosu. W czwartym starcie Adamczakowi przytrafił się defekt.

Zawody wygrał Lotos Gdańsk 21 punktów, drugi był Unibaksu Toruń 20 punktów. Orzeł Łódź zajął trzecie miejsce z dorobkiem 13 punktów. Damian Adamczak uzyskał 8 oczek, a Marcin Wawrzyniak - 5.

W niedzielę Orzeł Łódź walczy w Lublinie.