1 miejsce młodych koszykarzy ŁKS-u

Przemek Dana
Kolejny sukces odnieśli młodzi koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego. Bezapelacyjnie wygrali turniej międzywojewódzki w Bydgoszczy.

Finał strefy w kategorii juniorów, czyli turniej w którym brały udział najlepsze zespoły z województw łódzkiego i kujawsko-pomorskiego, odbywał się od czwartku do soboty w Bydgoszczy. Nasi koszykarze, którzy wcześniej bez porażki zwyciężyli w lidze wojewódzkiej, wygrali ponownie wszystkie spotkania i zajęli 1. miejsce w zawodach.

Przed młodymi zawodnikami ŁKS-u ćwierćfinały Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia. Łodzianie, jako zespół rozstawiony, będą gospodarzami tego turnieju.

Wyniki spotkań:ŁKS Łódź - Start Łódź 110:68
Katarzynka Toruń - ŁKS Łódź 62:66
ŁKS Łódź - Novum Bydgoszcz 77:54