Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Słostowice
Pokaż więcej
Józef Leon Mokrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA
91
(32,85%)
Agata Agnieszka Tazbir
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
94
(33,94%)
Danuta Bożena Bąbińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(3,97%)
Andrzej Marek Lech
KOMITET WYBORCZY KRAJOWE STOWARZYSZENIE POLSKI BLOK LUDOWY
36
(13,00%)
Jan Lisiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA LISIECKIEGO
45
(16,25%)
Okręg 2
Część Sołectwa Gomunice-Wojciechów
Pokaż więcej
Renata Stolarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
58
(44,96%)
Wacław Jan Urbański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ GMINY
71
(55,04%)
Okręg 3
Część Sołectwa Gomunice-ulice: Elizy Orzeszkowej, Fabryczna Gomunice, Konopnickiej, Krasińskiego od nr 1 do 36, Piotrkowska, Reymonta
Pokaż więcej
Robert Maciej Gonera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
65
(54,17%)
Agnieszka Teresa Kułak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI KUŁAK
55
(45,83%)
Okręg 4
Część Sołectwa Gomunice ulice: Krasińskiego od nr 40 do nr 45, o. Teofila Krauze, Słowackiego
Pokaż więcej
Bożena Barbara Daros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
97
(58,43%)
Bożena Urszula Strzembska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(41,57%)
Okręg 5
Część Sołectwa Gomunice-ulice: Józefa Piłsudskiego, Kilińskiego, Krasińskiego od nr 46
Pokaż więcej
Mirosława Zofia Gębicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA
72
(41,62%)
Dorota Katarzyna Szafrańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
101
(58,38%)
Okręg 6
Część Sołectwa Gomunice-ulice: Armii Krajowej, Dobryszycka, Kolejowa, Mickiewicza, Prusa, Wesoła, Wincentego Witosa, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Zdrowia, Zielona
Pokaż więcej
Paweł Ireneusz Gębicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA
66
(28,57%)
Jan Wiesław Kowalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
165
(71,43%)
Okręg 7
Część Sołectwa Gomunice-ulice: Cicha, Kopernika, Leszka Czarnego, Narutowicza, Partyzantów, Strażacka, Teligi, Wolności, Zaciszna; Wielki Bór
Pokaż więcej
Edyta Maria Szadkowska-Sikorska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
227
(87,98%)
Andrzej Wojciech Serwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ GMINY
31
(12,02%)
Okręg 8
Część Sołectwa Kletnia-ulice: Brzozowa, Częstochowska, Dębowa, Dworcowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa; Hucisko
Pokaż więcej
Jadwiga Krystyna Zdunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA
80
(35,71%)
Paweł Jan Gurazda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
94
(41,96%)
Anna Czesława Dyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ GMINY
50
(22,32%)
Okręg 9
Część Sołectwa Kletnia-ulice: Główna, Ogrodowa, Północna, Południowa, Poprzeczna, Przedborska, Zachodnia, Złota
Pokaż więcej
Dariusz Poteralski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA
8
(4,08%)
Marek Adam Tazbir
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
138
(70,41%)
Marzenna Ewa Łabęcka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(25,51%)
Okręg 10
Część Sołectwa Kletnia-ulice: Księżycowa, Słoneczna, Spacerowa, Wschodnia; Wójcik; Sołectwo Karkoszki
Pokaż więcej
Joanna Marta Dratwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA
32
(17,20%)
Michał Adam Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
125
(67,20%)
Mariola Barbara Skalik-Robak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(15,59%)
Okręg 11
Sołectwo Piaszczyce
Pokaż więcej
Marcin Łukasz Szwedzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA
16
(13,11%)
Ewa Barbara Sobieraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
63
(51,64%)
Łukasz Michał Stanios
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(35,25%)
Okręg 12
Sołectwo Wąglin; Sołectwo Kocierzowy
Pokaż więcej
Dariusz Dyja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ DYJA
194
(81,51%)
Małgorzata Katarzyna Płomińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(18,49%)
Okręg 13
Część Sołectwa Chrzanowice-ulice: Bema, ks. Zenona Haraziaka, Narutowicza, Reymonta, Włodzimierza Łuckiego, Wolności
Pokaż więcej
Rafał Janusz Więcek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA
71
(36,04%)
Sylwia Magdalena Janowska-Kopcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
110
(55,84%)
Zofia Janina Klekowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(8,12%)
Okręg 14
Część Sołectwa Chrzanowice-ulice: Norwida, Partyzantów, Sikorskiego, Żeromskiego; Pudzików
Pokaż więcej
Klara Marianna Więcek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA
60
(26,32%)
Anna Marzena Grzejszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
103
(45,18%)
Bogdan Kazimierz Kopcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(28,51%)
Okręg 15
Sołectwo Chruścin-Pirowy; Sołectwo Gertrudów
Pokaż więcej
Hubert Józef Łuczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA
25
(19,23%)
Wiesław Jan Wolnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
91
(70,00%)
Grzegorz Szafrański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
14
(10,77%)