Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Radomsko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
-
7
Edmunda Urszula Bodanka
30
(0,16%)
-
6
Elżbieta Janina Tatara
131
(0,68%)
-
9
Mieczysław Józef Sobociński
100
(0,52%)
-
11
Marcin Adam Kwarta
148
(0,77%)
-
10
Sylwia Iwona Kotusiewicz
63
(0,33%)
-
3
Daniel Krzysztof Bugajski
285
(1,49%)
-
8
Mariusz Czesław Czapski
37
(0,19%)
-
2
Włodzimierz Jacek Nicpan
488
(2,55%)
-
1
Ireneusz Marek Owczarek
323
(1,69%)
-
5
Maciej Zenon Sztompka
76
(0,40%)
-
4
Magdalena Anna Stępień
417
(2,18%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Arkadiusz Stanisław Ciach
994
(5,20%)
-
5
Małgorzata Elżbieta Grygiel
65
(0,34%)
-
3
Mirosław Józef Kaliszczak
69
(0,36%)
-
2
Andżelina Wiesława Chodorek
115
(0,60%)
-
4
Jerzy Bolesław Wodzisławski
75
(0,39%)
-
6
Dariusz Kuba Pawlikowski
35
(0,18%)
-
11
Przemysław Tomasz Jafra
36
(0,19%)
-
7
Ewa Paulina Kokosińska
33
(0,17%)
-
8
Włodzimierz Eugeniusz Dobrowolski
19
(0,10%)
-
10
Adam Damian Zasada
37
(0,19%)
-
9
Dominika Katarzyna Siwek
23
(0,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jacek Paweł Zacharewicz
1 373
(7,18%)
-
2
Ewa Maria Drzazga
787
(4,12%)
-
7
Bogusława Jolanta Nowakowska
96
(0,50%)
-
6
Beata Ewa Zaborowska
70
(0,37%)
-
9
Waldemar Krzysztof Nita
63
(0,33%)
-
8
Sabina Ewa Szyller
134
(0,70%)
-
4
Wojciech Tadeusz Piasecki
171
(0,89%)
-
3
Marek Tomasz Rząsowski
1 217
(6,36%)
-
10
Jarosław Piotr Droś
102
(0,53%)
-
11
Piotr Michał Cyniak
150
(0,78%)
-
5
Robert Gloc
133
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Halina Jolanta Bakowicz
14
(0,07%)
-
8
Jan Józef Marecki
40
(0,21%)
-
5
Beata Ewa Sztejnbis
40
(0,21%)
-
3
Ryszard Adam Urbaniak
30
(0,16%)
-
4
Urszula Ola Redziak-Dudek
24
(0,13%)
-
7
Sylwia Katarzyna Leśniak
29
(0,15%)
-
2
Krystian Rafał Troszczyński
61
(0,32%)
-
1
Jacek Krzysztof Rak
423
(2,21%)
KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA
-
6
Dorota Jolanta Chrząstek
123
(0,64%)
-
5
Marek Jerzy Glądalski
121
(0,63%)
-
11
Sławomir Bąbol
158
(0,83%)
-
1
Krzysztof Jerzy Zygma
1 337
(6,99%)
-
3
Radosław Ludwik Bartnik
365
(1,91%)
-
2
Sylwia Iwona Jaworska-Zienkiewicz
504
(2,64%)
-
4
Anna Iwona Grochowalska
105
(0,55%)
-
10
Jacek Paul
198
(1,04%)
-
7
Seweryn Antoni Koper
71
(0,37%)
-
8
Karolina Brzozowska-Dymus
62
(0,32%)
-
9
Halina Łatacz
56
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Małgorzata Lewandowska
1 102
(5,76%)
-
7
Katarzyna Małgorzata Smędzik
160
(0,84%)
-
4
Bernardeta Kołodziejczyk
123
(0,64%)
-
3
Edyta Katarzyna Sapis-Drozdek
567
(2,96%)
-
6
Wiesław Kamiński
630
(3,29%)
-
1
Szymon Edward Zyberyng
1 593
(8,33%)
-
5
Elżbieta Agnieszka Kurowska-Gierasimiuk
234
(1,22%)
-
9
Andrzej Ryszard Broszkiewicz
99
(0,52%)
-
8
Stanisław Witaszczyk
297
(1,55%)
-
10
Włodzimierz Andrzej Szulc
113
(0,59%)
-
11
Andrzej Antoni Dębski
170
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Wiesław Paweł Gonciarek
146
(0,76%)
-
2
Sławomir Andrzej Nowerski
341
(1,78%)
-
6
Wojciech Jarosław Kilanowski
30
(0,16%)
-
7
Zofia Franciszka Stacherska
49
(0,26%)
-
3
Wojciech Szwedowski
174
(0,91%)
-
5
Dariusz Waldemar Kalinowski
66
(0,35%)
-
4
Robert Janusz Sztangreciak
230
(1,20%)
-
8
Jolanta Helena Banaś
25
(0,13%)
-
9
Monika Joanna Bajon
38
(0,20%)
-
11
Zdzisław Jan Barański
133
(0,70%)
-
10
Elżbieta Ewa Gano
27
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY RADOMSZCZAŃSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
1
Jacek Antoni Ciecióra
305
(1,59%)
-
2
Małgorzata Knysak-Szczerba
87
(0,45%)
-
10
Sebastian Chwilczyński
39
(0,20%)
-
6
Agnieszka Maria Szczeblewska
41
(0,21%)
-
8
Jadwiga Stanisława Rybak
77
(0,40%)
-
7
Marcin Tomasz Musiał
51
(0,27%)
-
3
Anna Barbara Boruta
77
(0,40%)
-
5
Magdalena Komala
117
(0,61%)
-
4
Andrzej Paweł Gawlikowski
48
(0,25%)
-
11
Halina Kępa
192
(1,00%)
-
9
Robert Jacek Drozdek
88
(0,46%)
Okręg 2
Gminy: Gidle, Ładzice, Radomsko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
-
4
Krzysztof Marian Szwed
30
(0,41%)
-
1
Ewa Cecylia Gajzler
954
(12,98%)
-
2
Piotr Czesław Wójcik
332
(4,52%)
-
3
Krystyna Janina Mickiewicz
134
(1,82%)
-
5
Renata Urszula Gągorowska
37
(0,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Barbara Halina Kucharska
23
(0,31%)
-
5
Czesław Andrzej Makowski
59
(0,80%)
-
2
Mariusz Wojtczak
45
(0,61%)
-
1
Małgorzata Maria Szymańska-Kanafa
76
(1,03%)
-
4
Ewa Kaszuwara
50
(0,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Marian Henryk Zaborowski
461
(6,27%)
-
4
Jan Wojciech Kowalczyk
58
(0,79%)
-
5
Ewelina Zofia Błasiak
88
(1,20%)
-
2
Maciej Klimczak
117
(1,59%)
-
3
Sylwia Urszula Łysik
247
(3,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jarosław Stanisław Ślęzak
270
(3,67%)
-
2
Magdalena Elżbieta Urbaniak
57
(0,78%)
-
3
Alan Radosław Zelek
41
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA
-
3
Renata Agnieszka Półrola
84
(1,14%)
-
1
Władysław Piotr Rak
186
(2,53%)
-
2
Katarzyna Agnieszka Sikorska
145
(1,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Paweł Henryk Chybalski
814
(11,07%)
-
3
Łukasz Bojarski
442
(6,01%)
-
2
Tomasz Marek Kaczmarek
518
(7,05%)
-
4
Barbara Telecka
206
(2,80%)
-
5
Dorota Ryszarda Oryl
64
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Dionizy Łysik
469
(6,38%)
-
2
Anna Danuta Bogacz
146
(1,99%)
-
5
Paweł Krzysztof Tymiński
50
(0,68%)
-
3
Monika Natalia Czubaj
132
(1,80%)
-
4
Renata Agnieszka Kurowska
37
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY RADOMSZCZAŃSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
4
Jagoda Justyna Krynke
50
(0,68%)
-
1
Andrzej Jan Komala
482
(6,56%)
-
2
Barbara Maria Grzeszna
218
(2,97%)
-
3
Andrzej Jan Gruszczyński
125
(1,70%)
-
5
Tomasz Andrzej Ojrzyński
103
(1,40%)
Okręg 3
Gminy: Dobryszyce, Kamieńsk, Lgota Wielka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
-
4
Anna Teresa Czerkiewska
30
(0,45%)
-
2
Marcin Piotr Sowa
322
(4,81%)
-
3
Piotr Marcin Jurczyk
217
(3,24%)
-
1
Bożena Sewerynek
492
(7,35%)
-
5
Kamil Roman Zawisza
123
(1,84%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Kazimierz Adam Sadawa
151
(2,26%)
-
3
Henryk Franciszek Biczak
102
(1,52%)
-
2
Henryk Kazimierz Jabłecki
61
(0,91%)
-
4
Barbara Ewa Kuśmierek
18
(0,27%)
-
5
Anna Maria Olas
32
(0,48%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Barbara Ewa Zawadzka
81
(1,21%)
-
3
Grażyna Maciejewska
43
(0,64%)
-
2
Wojciech Marcin Ziemba
308
(4,60%)
-
1
Jarosław Wiesław Kowalski
503
(7,52%)
-
5
Karolina Anna Ostrowska-Cyndecka
66
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA
-
3
Joanna Monika Pierzchalska
31
(0,46%)
-
1
Katarzyna Dzwonek
92
(1,37%)
-
4
Monika Marta Ermer
20
(0,30%)
-
5
Przemysław Jacek Pacan
72
(1,08%)
-
2
Waldemar Adam Zbierański
266
(3,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Urszula Celina Półrola
652
(9,74%)
-
2
Ewelina Elżbieta Sewerynek
711
(10,62%)
-
3
Mariusz Tadeusz Syrówka
247
(3,69%)
-
4
Jacek Krupa
637
(9,52%)
-
5
Joanna Karolina Mądrzak
65
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Henryk Czesław Białek
465
(6,95%)
-
4
Halina Danuta Blada
36
(0,54%)
-
5
Ewa Elżbieta Zawadzka
74
(1,11%)
-
1
Andrzej Krzysztof Kozłowski
105
(1,57%)
-
3
Roman Daniel Kowalski
283
(4,23%)
KOMITET WYBORCZY RADOMSZCZAŃSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
1
Mieczysław Szymon Chwilczyński
177
(2,64%)
-
2
Edyta Maria Konieczna
87
(1,30%)
-
3
Anna Zofia Miśkiewicz
52
(0,78%)
-
4
Anna Barbara Gal
48
(0,72%)
-
5
Piotr Jan Wieczorek
23
(0,34%)
Okręg 4
Gminy: Gomunice, Kodrąb, Kobiele Wielkie, Masłowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
-
2
Elżbieta Tusińska
407
(4,52%)
-
1
Beata Wiesława Pokora
906
(10,06%)
-
4
Mateusz Andrzej Dudka
243
(2,70%)
-
3
Urszula Wiesława Andrulewicz
741
(8,23%)
-
5
Roman Sławomir Kęsy
57
(0,63%)
-
6
Maciej Ciapiński
109
(1,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Beata Maria Kawka
82
(0,91%)
-
4
Władysław Jakub Nowak
32
(0,36%)
-
2
Tomasz Paweł Dzwonkowski
151
(1,68%)
-
1
Marian Dąbrowski
313
(3,48%)
-
3
Ewa Iwona Owczarek
55
(0,61%)
-
6
Zofia Maria Lisicka
14
(0,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Dorota Katarzyna Szydziak
193
(2,14%)
-
3
Sławomir Stefan Stępień
48
(0,53%)
-
1
Roman Stanisław Janiec
566
(6,28%)
-
2
Marzena Ewa Zatoń
69
(0,77%)
-
5
Krystyna Ewa Kunikowska-Adamowicz
18
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Kamil Adam Gniatkowski
588
(6,53%)
-
5
Urszula Szymczyk
251
(2,79%)
-
1
Irena Zofia Bareła
865
(9,60%)
-
3
Katarzyna Sylwia Bracka
135
(1,50%)
-
4
Wiesław Piotr Zatoński
214
(2,38%)
-
6
Przemysław Stanisław Śliwiński
225
(2,50%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Józef Jacek Szpruch
403
(4,47%)
-
3
Krzysztof Artur Pikiel
210
(2,33%)
-
1
Fabian Zagórowicz
575
(6,38%)
-
4
Anna Barbara Mierzwa
108
(1,20%)
-
5
Elżbieta Włodzimiera Leżańska
105
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY RADOMSZCZAŃSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
3
Krzysztof Zdzisław Gaborski
152
(1,69%)
-
4
Irena Marianna Borowiecka
70
(0,78%)
-
2
Zofia Jadowska
275
(3,05%)
-
1
Waldemar Zasada
699
(7,76%)
-
5
Antoni Czesław Kowalczyk
90
(1,00%)
-
6
Ewelina Magdalena Stępień
37
(0,41%)
Okręg 5
Gminy: Przedbórz, Wielgomłyny, Żytno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
-
4
Grażyna Strojkowska
453
(5,77%)
-
1
Wiesława Zofia Janosik
534
(6,80%)
-
2
Jan Franciszek Wodzisławski
84
(1,07%)
-
3
Agnieszka Bogumiła Gąciarek
230
(2,93%)
-
5
Wojciech Tadeusz Karbownik
216
(2,75%)
-
6
Leszek Marian Smędzik
124
(1,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Grażyna Krystyna Drzazga
43
(0,55%)
-
2
Hanna Elżbieta Szczepańska-Gaj
39
(0,50%)
-
1
Paweł Łukasz Ormański
285
(3,63%)
-
5
Laura Marzena Kantorosińska
19
(0,24%)
-
3
Stanisław Adam Krasowski
42
(0,53%)
-
6
Stanisław Józef Górski
13
(0,17%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Andrzej Józef Kaczmarek
196
(2,50%)
-
3
Agnieszka Beata Staroszczyk
119
(1,52%)
-
4
Zofia Julia Kałuża
33
(0,42%)
-
5
Paulina Izabela Strojkowska
138
(1,76%)
-
2
Janusz Lucjan Czapla
633
(8,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Barbara Anna Ślęzak
33
(0,42%)
-
1
Piotr Adam Leśniak
88
(1,12%)
-
3
Krzysztof Rak
38
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA
-
2
Grzegorz Maciej Drzewowski
12
(0,15%)
-
1
Mariola Teresa Łątka
137
(1,75%)
-
3
Zdzisława Zofia Buc
100
(1,27%)
-
4
Magdalena Maria Rumin
50
(0,64%)
-
5
Robert Jacek Stala
41
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Bożena Grażyna Podolska
289
(3,68%)
-
4
Andrzej Stefan Laczek
85
(1,08%)
-
1
Michał Kamil Koski
911
(11,60%)
-
6
Monika Agnieszka Pluta
243
(3,10%)
-
3
Piotr Gołuchowski
190
(2,42%)
-
5
Edyta Małgorzata Gaik
133
(1,69%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Ryszard Leszek Zyzik
281
(3,58%)
-
2
Wojciech Ślusarczyk
736
(9,37%)
-
1
Stanisław Łoś
486
(6,19%)
-
5
Jolanta Irena Oszczepalska
52
(0,66%)
-
4
Anna Marta Sawka
97
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY RADOMSZCZAŃSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
-
1
Paweł Adam Piekarski
395
(5,03%)
-
5
Magdalena Maria Ociepa
20
(0,25%)
-
3
Kamil Grzegorz Grządziel
56
(0,71%)
-
2
Małgorzata Maria Błaszczyk
54
(0,69%)
-
4
Mirosław Antoni Cieciura
66
(0,84%)
-
6
Agata Katarzyna Kosińska
57
(0,73%)