Widzew Łódź - Znicz Pruszków 7:0 - relacja (foto)

Dziś, o godz. 20:05 na stadionie przy al. Piłsudskiego rozpocznie się kolejny mecz piłki nożnej. Zapraszamy do naszej relacji online.

Relacja wzbogacona jest zdjęciami wrzucanymi na żywo. Wszystko to dzięki specjalnej aplikacji MoDO (wiecej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

Widzew Łódź - Znicz Pruszków

7:0 (2:0)

Bramki: 35' Ostrowski, 37', 48' 66' Sernas, 79' Panka, 84', 89' Dudu

Widzew: Mielcarz - Madera, Ukah, Bieniuk, Dudu, Ostrowski, Grzeszczyk (71. Juszkiewicz), Panka, Grzelczak (54. Budka), Sernas, Robak

Znicz: Bieniek (79. Błażejczyk) - Klepczarek, Ptaszyński, Radler, Rybaczuk Maciej (82. Piesio), Rybaczuk Mikołaj, (58. Kaszczelan) Januszewski, Owczarek, Kaczmarek, Tatara, Feliksiak

Kartki żółte: -

0' - Mecz rozpocznie się o godz. 20:05
1' - Początek
3' - Widzew atakuje. Grzeszczyk z 25 metrów tuż obok bramki.
12' - Najpierw Sernas przedziera się wśród obrońców Znicza, potem kolejno dwa rzuty rożne, po których Madera strzela niecelnie.
25' - Z ponad 20 metrów uderza Ostrowski, ładnie broni bramkarz Znicza.
32' - W tej chwili gra w środku boiska. Niewiele się dzieje.
35' - GOOOL! 1:0 dla Widzewa, strzelcem po podaniu Dudu Ostrowski.
37' - GOOOL! Po zespołowej akcji Sernas strzela na 2:0
44' - Tuż przed przerwą Znicz próbuje uzyskać kontaktową bramkę.
45'+2 - koniec pierwszej połowy.

46' - Początek drugiej połowy.
48' - GOOOL! Sernas 3:0
55' - Mimo prowadzenia Widzewa 3:0 Znicz nie poddaje się i próbuje strzelić bramkę.
64' - Tak jak w pierwszej połowie z czasem tempo gry siadło. Wtedy zryw Widzewa dał im pierwszą bramkę, czy teraz będzie podobnie?
66' - GOOOL! Sernas zdobywa hat-trick!
76' - Po ostrym wejściu Widzewiaka zmiana w bramce Znicza
79' - GOOOL! Pogrom 5:0 Panka.
84' - GOOOL! Pogrom, Dudu strzelcem szóstej bramki.
89' - GOOOL! Niemożliwe, Dudu strzela kolejną bramkę - to więcej niż pogrom.
90'+2 - Fenomenalny wynik 7:0. Widzew w ciągu tygodnia zdobył 7 punktów w 3 meczach i umocnił się na pozycji lidera.

Relację z meczu przeprowadzai Jacek Suliga. Obsługa techniczna Marcin Bałczewski.