Dziś, o godz. 19:10 rozpoczął się mecz pomiędzy Widzewem, a GKS Katowice.

Bezpośrednią relację z tego spotkania przeprowadził portal MM Moje Miasto Łódź. W relacji skorzystliśmy ze specjalnej aplikacji MoDO (wiecej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Składy:

Widzew: Mielcarz - Lisowski, Ukah, Stawarczyk, Broź - Napoleoni, Juszkiewicz, Masłowski (67. Mierzejewski), Budka (86. Jarmuż) - Robak, Oziębała (89. Kisiel)

GKS Katowice: Gorczyca - Prasnal, Treściński, Markowski, Mielnik, Domżalski (79. Sobczak), Iwan, Wijas (88. Bonk), Plewnia - Janoszka, Mikulenas (84. Kaliciak).

Kartki żółte: Masłowski, Juszkiewicz (Widzew) - Domżalski, Markowski (GKS Katowice)

0' - rozgrzewka przed spotkaniem. Mecz rozpocznie się o 19:10. Wbrew obawom GKS Katowice zagra w swoim najlepszym składzie.
0' - Lekko opóźnione spotkanie rozpocznie się za chwilę.
0' - Sektor kibiców gości przed meczem.
1' - Spotkanie rozpoczęło się.
5' - Wyrównana gra w środku boiska.
12' - Słabe spotkanie. Katastrofalne dośrodkowanie Budki. Na boisku niewiele się dzieje.
14' - Strzał z ponad dwudziestu metrów Domżalskiego pewnie broni Mielcarz.
16' - W polu karnym Mikulenas zakręcił Ukahem, ten zagrał ręką. Sędzia tego nie zauważył, nie ma karnego dla GKS.
21' - GOOOOOL!!! Robak przedziera się przez zawodników GKS, podaje do Masłowskiego ten strzela bramkę. 1:0 dla Widzewa.
23' - Akcja Juszkiewicza. Widzew zaczyna rozkręcać się.
26' - Dośrodkowanie Budki w ostatniej chwili wybija obrońca z Katowic.
36' - Ponownie niewiele dzieje się na boisku. Poza groźnym strzałem Robaka, ani Widzew, ani GKS niewiele pokazują.
40' - Żółta kartka dla Domżalskiego.
42' - Masłowski podaje do Napoleoniego, ten mija wszystkich i... strzela w słupek.
44' - Po rzucie rożnym dla Widzewa Stawarczyk minimalnie pudłuje.
45' - Kolejna groźna akcja Widzewa, który przycisnął pod koniec pierwszej połowy. Jednak po podaniu Masłowskiego nikt nie zamyka akcji.
45' - Koniec pierwszej połowy spotkania.
46' - Początek drugiej połowy spotkania
52' - Broź podaje do Robaka, ten sam na sam z bramkarzem strzela prosto w golkipera gości.
61' - Jedna z nielicznych akcji Katowic. Jednakże po rzucie rożnym nic się nie stało.
63' - Rut wolny dla GKS. Mikulenas uderza piłką w Masłowskiego. Ten próbuje zasłonić się reką, za co sędzia pokazuje mu żółtą kartkę. Za chwilę kolejny wolny w wykonaniu Iwana - wybija Mielcarz.
66' - Żółta kartka dla Markowskiego za ciągnęcie Robaka za koszulkę.
67' - Pierwsza zamiana w Widzewie. Za Masłowskiego na boisku Mierzejewski.

71' - Żółta kartka dla Juszkiewicza
74' - Żółta kartka dla Prasnala za faul na Robaku. Rzut wolny dla Widzewa, z którego nie było żadnego zagrożenia.
79' - Zmiana w GKS, za Domżalskiego na boisku, znany z gry w Widzewie, Sobczak.
82' - Podanie Oziębały do napoleoniego. Po tej akcji róg, z ktróego znowu nic nie wyszło.
84' - Za Mikulenasa na boisku Kaliciak. Następnie seria rzutów rożnych dla Gieksy.
86' - Strzał Robaka broni bramkarz. Za chwilę zamina w Widzewie. Za Budkę na boisku Jarmuż.
88' - Za Wijasa kolejny ex-Widzewiak, Bonk. Za chwile kontra Widzewa. Po przebiegnięciu połowy boiska źle podał piłkę.
89' - Kisiel za Oziębałę.

90' - Po przeciętnym spotkaniu Widzew wygrywa z GKS Katowice 1:0.

Relację z meczu przeprowadził Jacek Suliga. Obsługa techniczna Marcin Bałczewski.