Sukcesy zawodników KS Społem

dem
Sukcesy zawodników KS Społem materiały prasowe
Rok 2016 rozpoczął się od sukcesów zawodników KS Społem Łódź. Cieszy wysoka lokata Katarzyny Komorowskiej na Mistrzostwach Europy oraz brązowe medale łuczników z Halowych Mistrzostw Polski Młodzieżowców.

Duży sukces odniosła Katarzyna Komorowska, zawodniczki sekcji strzelectwa sportowego Klubu Sportowego „Społem” na Mistrzostwach Europy w strzelectwie. Zawody odbyły się w dniach 22 - 28 lutego w węgierskiej miejscowości Gyor.

Zawodniczka KS Społem indywidualnie, w kategorii karabinu pneumatycznego 40 strzałów juniorek, zajęła wysokie 8 miejsce. Ponadto drużynowo w składzie z Weroniką Bykowską i Dianą Malotka-Trzebiatowską wywalczyła czwarte miejsce. Jest to niewątpliwy sukces zarówno Kasi jak i jej trenera Grzegorza Pietrzyka.

Wyśmienicie spisała się także sekcja łucznicza KS Społem. Zawodnicy na Halowych Mistrzostw Polski Młodzieżowców i Juniorów rozegranych w lutym w Łodygowicach zdobyli brązowe medale.

Brąz w mikście zdobyli: Marek Szafran i Magdalena Śmiałkowska, która dodatkowo ustrzeliła brąz indywidualnie.

Drużyna juniorów złożona z Michała Basiurasa, Kamila Siczka i Marka Szafrana także wywalczyła brązowe medale. Zawodników prowadzi trener Zbigniew Kowalczyk.