Łks - Kszo 2:0

Jacek Suliga
Dziś na boisku Energetyka Łódź swój sparing rozegrała drużyna ŁKS. Przeciwnikiem był beniaminek I ligi KSZO Ostrowiec.

Pomimo, że był to tylko mecz towarzyszki walki w nim nie brakowało. Zawodnicy nie oszczędzali swoich kości. Najbardziej agresywni w łódzkiej drużynie byli Piotr Świerczewski i Mladen Kašćelan. Zawodnik z Czarnogóry wytrwał na boisku tylko 8 minut ponieważ został usunięty z niego za niesportowe zachowanie. Jednak był to tylko mecz sparingowy więc Kašćelan wrócił później na murawę. Bramki dla ŁKS padły dopiero w drugiej połowie. W 55 minucie gola zdobył Wrzesiński a w 82 min wynik na 2:0 ustalił Świątek.

Łódzki KS 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski