Koszykówka: ŁKS - Siarki Jezioro Tarnobrzeg 70:94 [zdjęcia]

studiomk
studiomk
W niedzielnym (13 listopada) meczu koszykarze ŁKS przegrali z drużyną Siarki Jezioro Tarnobrzeg 70:94.
Zobacz, jaki doping miały koszykarki ŁKS podczas meczu z Artego Bydgoszcz

W tym meczu zespół z al. Unii niestety uległ drużynie z Tarnobrzega. Podczas pierwszej połowy spotkania łódzka drużyna praktycznie statystowała na parkiecie. Zdobyta w dwóch kwartach przewaga (32:54) pozwoliła koszykarzom Siarki na spokojne prowadzenie meczu. Trener gości w dwóch ostatnich kwartach wprowadził na boisko rezerwowych. Zmiany te pozwoliły ŁKS-owi na zmniejszenie rozmiarów porażki.

Zawodnikiem meczu został Amerykanin LeMarshall Corbett, który przez całe spotkanie zdobył 24 punkty.

Cały mecz zakończył się wynikiem 70:94

Koszykówka : ŁKS Siemens AGD vs. Artego Bydgoszcz [zdjęcia]
Siatkówka: Przegrany sparing Budowlanych Łódź