Euro 2016. Surykatki z łódzkiego zoo przewidują, że Polska wygra z Niemcami

Maria Kaczmarska/Zoo w Łodzi
Surykatki z łódzkiego zoo wytypowały wynik meczu Polska - NIemcy. Według tych sympatycznych zwierząt Polacy wygrają 1:0.

W czwartek surykatki z łódzkiego ogrodu zoologicznego rozegrały mecz, którego wynik ma odzwierciedlać rezultat meczu Polska - Niemcy na Euro 2016.

Osiem surykatek wystąpiło na piłkarskim boisku o długości 4 metrów i szerokości 2,5 metra. Do gry otrzymały piłkę wypełnioną drewnojadami.

- Pierwsza połowa w meczu surykatek należała do Niemców. Na szczęście w drugiej połowie odrodziliśmy się i strzeliliśmy zwycięskiego gola - mówi Arkadiusz Jaksa, prezes łódzkiego zoo, który obserwował spotkanie.

Jeśli surykatki się nie pomyliły, polscy kibice będą mogli świętować pierwsze turniejowe zwycięstwo nad Niemcami.
Przed meczem z Irlandią surykatki z łódzkiego zoo wytypowały porażkę polskiej reprezentacji 0:3. Miejmy nadzieję,
że tym razem się nie pomyliły.

EURO 2016. Mecz Polska-Niemcy zakończy się wynikiem 1:0 według psa zgierskich urzędników [ZDJĘCIA]