Coraz gorsza sytuacja ŁKS

(bap)
Ugo Oha w Poznaniu zdobyła 21 punktów.
Ugo Oha w Poznaniu zdobyła 21 punktów. fot. Paweł Łacheta
Dziewiętnastej porażki w tym sezonie ekstraklasy doznały koszykarki ŁKS Siemens AGD. Tym razem łodzianki uległy 57:79 w Poznaniu INEI AZS.

Zwycięstwo akademiczek było zasłużone, ale w trzeciej kwarcie, kiedy ełkaesianki zdobyły dziewięć punktów z rzędu i poznanianki prowadziły zaledwie dwoma punktami (38:36), można było mieć nadzieję na przerwanie fatalnej passy. Niestety, zryw podopiecznych Witolda Baka był tylko chwilowy, w ostatnich czterech minutach trzeciej kwarty straciły 10 punktów, nie zdobywając ani jednego.

INEA AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD 79:57 (16:12, 22:15, 18:16, 23:14)
INEA: Mowlik 23, Kotnis 13, Gilliam 13, Idczak 12, Ukoh 8, Kędzia 6, Makowska 4, Woźniak, Adamowicz, Marciniak, Durak.
ŁKS: Oha 21, Jankowska 19, Losi 9, Novikava 4, Sobczyk 2, Kaja 2, Rzeźnik, Żurawliowa, Schmidt.