ŁKS Łódź vs Ruch Chorzów (relacja minuta po minucie)

Piłkarze ŁKS-u Łódź grają dzisiaj z Ruchem Chorzów. Zapraszamy ...
Piłkarze ŁKS-u Łódź grają dzisiaj z Ruchem Chorzów. Zapraszamy ... wypsio (archiwum mmlodz.pl)
Piłkarze ŁKS-u Łódź przegrali dzisiaj z Ruchem Chorzów 0:4. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z tego meczu.
ŁKS ma już czwartego trenera w tym sezonie

Piłkarze ŁKS-u Łódź podejmują dzisiaj (5 listopada) Ruch Chorzów. Dla łodzian może to być najtrudniejsze spotkanie w tym sezonie. Powodem nie jest jednak rywal z zupełnie innej półki - choć chorzowianie prezentują się dobrze - a nieciekawa sytuacja w klubie.

Ełkaesiacy na dzień przed spotkaniem zmienili trenera. Michał Probierz za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z biało-czerwono-białymi, po czym wyleciał do Grecji i również dzisiaj poprowadzi już Aris Saloniki w spotkaniu z Olympiakosem Pireus. Ełkaesiaków w meczu z "Niebieskimi" poprowadzi natomiast Tomasz Wieszczycki, który sprawuje w klubie również funkcję doradcy d.s. sportowych. Czy w swoim debiucie trenerskim poradzi sobie i zdobędzie punkty? Zapraszamy do śledzenia **relacji na żywo ze spotkania

ŁKS Łódź

- Ruch Chorzów**.

ŁKS Łódź - Ruch Chorzów

(Wynik końcowy)

0 : 4 (0:2)

Bramki: 0:1 P. Stawarczyk (7. min.) 0:2 R. Grodzicki (50. min.) 0:3 A. Piech (65. min.) 0:4 P. Abbott (66. min.)

P. Velimirović - M. Kascelan, M. Łabędzki, R. Pruchnik, M. Kaczmarek, S. Szałachowski (59. M. Smoliński), D. Kłus (59. M. Bykowski), A. Łukasiewicz, B. Romańczuk, M. Saganowski, M. Mięciel (77. C. Stefańczyk)
M. Peskovic - I. Lewczuk, R. Grodzicki, P. Stawarczyk, Ł. Burliga, Ł. Janoszka (86. W. Grzyb), M. Szyndrowski, P. Lisowski, M. Zieńczuk, P. Abbott (67. M. Jankowski), A. Piech (90. R. Grzelak)

Żółte kartki:

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec meczu. ŁKS Łódź - Ruch Chorzów 0:4. Później zapraszamy do obejrzenia foto i wideorelacji oraz przeczytania wypowiedzi pomeczowych.
90' Rafał Grzelak wchodzi za Piecha.
89' Saganowski ładnie "nawinął" obrońcę, ale strzał lewą nogą zbyt słaby. Peskovic spokojnie łapie.
88' Kaczmarek dośrodkowuje w pole karne, ale tam nie ma już Mięciela...
86' Wojciech Grzyb zmienia Janoszkę.
84' Gospodarze próbują grać piłką, ale niewiele z tego wynika. Goście cofnięci, czekają na kontrataki.
80' Jankowski zagrywa fatalnie do Piecha - Ruch wychodził 3 na 2.
79' Wymiana kilku podań ełkaesiaków na małej przestrzeni, kończy strzałem Smoliński. Piłka w rękach Peskovicia.
77' Cezay Stefańczyk wchodzi za Mięciela, zatem nominalny obrońca zmienia napastnika. Czyżby ŁKS zamierzał bonić wyniku?
75' Piech wpada w pole karne, ale próba podcinki przelatuje nad poprzeczką.
70' Piłka trafia chyba w rękę jednego z chorzowian, arbiter nakazuje grać dalej. Sytuacja miała miejsce w polu karnym.
Wracając do dwóch bramek dla Ruchu, to Piech strelił po fantastycznej akcji. Z prawej strony dośrodkował Zieńczuk (tylko czemu Romańczuk był tak daleko?) piłkę głową zgrał Abbott (tylko czemu był zupełnie osamotniony?), a Piech ładnym wolejem nie dał szans Velimiroviciowi. Z kolei gol Abbotta padł po strzale z lewej części pola karnego. Strzelec gola nie cieszył się z tej zdobyczy, przypomnijmy że jest wychowankiem ŁKS-u.
67' Maciej Jankowski wchodzi za Abbotta.
66' 0:4! Paweł Abbott
66' Kaczmarek w idealnej sytuacji do zdobycia bramki, poślizgnął się jednak na 7 metrze mając przed sobą ałą bramkę pustą. Wcześniej strzelał Saganowski.
65' 0:3! Arkadiusz Piech
63' Kolejny korner dla gości, kończy się tylko na strachu.
59' Podwójna zmiana w ŁKS-ie. Bykowski za Kłusa, Smoliński za Szałachowskiego. Trener Wieszczycki rzuca na plac boju wszystko co miał najlepsze w ofensywie na ławce.
57' Dobra centra z lewej strony Romańczuka, al