Na oficjalnej stronie Depeche Mode pojawiła się informacja o koncertach zespołu w Polsce. Miasto, które odwiedzą muzycy, to Łódź! Bilety już w sprzedaży.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Chyba wszyscy słyszeli plotki, które ostatnimi czasy krążyły po sieci. Depeche Mode przyjedzie do Polski i zagra koncert w łódzkiej Hali Arena, mogącej pomieścić kilkanaście tysięcy fanów.

Informacja została już oficjalnie potwierdzona przez Live Nation - firmę dystrybuującą bilety na koncerty. Informacja o powrocie Polski na trasę Tour of The Universe pojawiła się także na oficjalnej stronie Depechów.

W Łodzi odbędą się dwa koncerty: 10 i 11 lutego 2010.

Bilety w cenach 176 zł, 187 zł i 550 zł w sprzedaży już od 4 sierpnia (wtorek) od godziny 00:01 poprzez strony LiveNation.pl oraz Eventim.pl, a od godziny 9.00 dostępne będą również w punktach sprzedaży sieci Eventim.

Fani, którzy w sieci Eventim zakupili bilety na odwołany koncert Depechów w Warszawie, mogą kupić wejściówki na łódzkie koncerty w przedsprzedaży. Akcja rozpocznie się na 2 godziny przed rozpoczęciem sprzedaży tradycyjnej, czyli o godzinie 22:00 w poniedziałek, 3 sierpnia. Dzięki specjalnemu kodowi, wysyłanemu wszystkim klientom Eventimu, będzie można kupić do 6 wejściówek w promocyjnej cenie.

A znacznie wcześniej, bo już we wrześniu, w Łodzi w ramach Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit'09, zagości między innymi Gareth Jones - producent muzyczny oraz inżynier dźwięku znany właśnie dzięki współpracy z Depeche Mode. Będzie go można zobaczyć na koncercie "Depeche Mode Party" w piątek 11 września, w klubie Łódź Kaliska. Dodatkowo zagrają również: Marek Sierocki (Wawa), Serek & Simpson (Łódż), NO 107 (Łódż), ADHD (Gdańsk), Maro (Chorzów), Attack (Poznań), Kanaris & Mały (Wawa). Warto już zatroszczyć się o bilety, bo kosztują jedynie 25 zł - do nabycia w Łodzi Kaliskiej. Rezerwacji można też dokonać drogą mailową (lukasz@lodzkaliska.pl).Depeche Mode miał już w tym roku zagrać w Polsce w ramach trasy Tour of The Universe promującej najnowszą płytę zespołu "Sounds of the Universe". Zaplanowany na 23 maja koncert na Stadionie Gwardii w Warszawie został jednak odwołany ze względu na problemy zdrowotne Dave'a Gahana.

Zobacz też:
- Hity Na Czasie2009 - Łódź? Nie, Warszawa
- Soundedit'09 we wrześniu w Łodzi

MM Łódź patronuje:


MMŁódź poleca:
Zostań
dziennikarzem
obywatelskim

KonkursyZdrowie i uroda
Przewodnik
po lokalach

Sztuka w ŁodziTeatr w Łodzi
Kino w ŁodziPraca w Łodzi

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!