Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Jeżów, ulice: Leśna, Pułkownika Nadachowskiego, Łowicka (nr nieparzyste od nr 45 do nr 95 - włącznie; nr parzyste od nr 30 do nr 70 - włącznie)
Pokaż więcej
Bartłomiej Marcin Miazek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(48,15%)
Elżbieta Lilla Lechowska-Lisik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(30,56%)
Janusz Meszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY
23
(21,30%)
Okręg 2
Jeżów, ulice: Brzezińska, Jana III Sobieskiego, Łowicka (nr nieparzyste od nr 1 do nr 19 - włącznie)
Pokaż więcej
Michał Matysiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(53,73%)
Elżbieta Kaczuba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(24,63%)
Irena Borowińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY
29
(21,64%)
Okręg 3
Jeżów, ulice: Rynek, Ścibiorka, Aleje 3 Maja, Szkolna, Ogrodowa, Wojska Polskiego (nr nieparzyste wszystkie; nr parzyste od nr 8 do nr 10 - włącznie oraz od nr 14 do nr 16 - włącznie), Łowicka (nr nieparzyste od nr 21 do nr 43 - włącznie; nr parzyste od nr 2 do nr 28 - włącznie)
Pokaż więcej
Grzegorz Szymon Szulc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(66,37%)
Agnieszka Ewa Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY
38
(33,63%)
Okręg 4
Jeżów, ulice: Kwiatowa, Południowa, Rawska (nr nieparzyste od nr 11 do nr 79 - włącznie; nr parzyste od nr 26 do nr 94 - włącznie), Wojska Polskiego (nr parzyste od nr 2 do nr 6 - włącznie-Domy Nauczyciela)
Pokaż więcej
Roman Krzysztof Chojnacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(17,19%)
Jerzy Kierner
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(41,41%)
Anna Maria Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY
53
(41,41%)
Okręg 5
Jeżów, ulice: Górna, Kolejowa, Piotrkowska, Pisarskiego, Rawska (nr nieparzyste od nr 1 do nr 9 - włącznie; nr parzyste od nr 2 do nr 24 - włącznie)
Pokaż więcej
Jacek Maj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(33,33%)
Paweł Rokicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY
74
(66,67%)
Okręg 6
Jeżów, ulice: Bohaterów Września 1939 roku, Kaczeńcowa, Łąkowa, Tulipanowa, Zielona, Wojska Polskiego (nr 12 - dawna Agronomówka)
Pokaż więcej
Zofia Anna Schab
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(31,54%)
Katarzyna Maria Wijata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY WIJATY „LEPSZE JUTRO”
89
(68,46%)
Okręg 7
Sołectwo: Popień-Parcela
Pokaż więcej
Krzysztof Kowalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(14,97%)
Krzysztof Jan Klepaczko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(17,11%)
Grzegorz Wieteska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY
127
(67,91%)
Okręg 8
Sołectwo: Olszewo
Pokaż więcej
Kazimierz Krzysztof Gabryszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(52,00%)
Krzysztof Poździej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY
36
(48,00%)
Okręg 9
Sołectwa: Mikulin, Przybyszyce
Pokaż więcej
Henryk Dudek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(40,80%)
Beata Anna Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(36,00%)
Bogumiła Skorzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY
29
(23,20%)
Okręg 10
Sołectwo: Jasienin Duży
Pokaż więcej
Krzysztof Andrzej Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(16,30%)
Wojciech Michał Krychniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(58,70%)
Wiesław Mirosław Kurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY
23
(25,00%)
Okręg 11
Sołectwa: Jasienin Mały, Strzelna
Pokaż więcej
Jan Piechota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(50,50%)
Anna Balcerak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(37,62%)
Jarosław Andrzej Płoszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY
12
(11,88%)
Okręg 12
Sołectwa: Góra, Kosiska, Mościska
Pokaż więcej
Szymon Adamczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(51,98%)
Ewa Janina Klepaczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY
85
(48,02%)
Okręg 13
Sołectwa: Lubiska, Lubiska-Kolonia, Wola Łokotowa, Zamłynie
Pokaż więcej
Monika Wilkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(35,37%)
Danuta Irena Karaszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(48,17%)
Anna Mirosława Długosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY
27
(16,46%)
Okręg 14
Sołectwa: Jankowice, Jankowice-Kolonia, Taurów
Pokaż więcej
Halina Elżbieta Stelcer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY
52
(33,99%)
Paweł Rafał Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WÓJCIKA
101
(66,01%)
Okręg 15
Sołectwa: Rewica, Rewica Szlachecka, Rewica-Kolonia
Pokaż więcej
Jerzy Antoni Wójcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(30,34%)
Stanisław Sulgostawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(46,07%)
Krzysztof Jan Życki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY
21
(23,60%)