Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Gałkówek-Kolonia
Pokaż więcej
Anna Maria Gorzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY
50
(37,88%)
Bogusława Duda
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
82
(62,12%)
Okręg 2
Sołectwo: Jordanów
Pokaż więcej
Marek Franciszek Kolasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY
127
(69,78%)
Beata Helena Kozioł
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(30,22%)
Okręg 3
Sołectwa: Adamów, Eufeminów
Pokaż więcej
Regina Eleonora Frankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY
114
(65,52%)
Mateusz Zbytniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(34,48%)
Okręg 4
Sołectwa: Helenów, Małczew
Pokaż więcej
Beata Małgorzata Borowiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
32
(24,43%)
Aleksandra Frydrych
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(75,57%)
Okręg 5
Sołectwa: Paprotnia, Polik, Teodorów
Pokaż więcej
Piotr Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY
129
(52,23%)
Sebastian Sapiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
118
(47,77%)
Okręg 6
Sołectwa: Buczek, Jaroszki
Pokaż więcej
Dariusz Darnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY
94
(58,39%)
Emilian Daniel Piestrzeniewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(41,61%)
Okręg 7
Sołectwo: Grzmiąca
Pokaż więcej
Łukasz Mariusz Wojdal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY
78
(76,47%)
Katarzyna Monika Cymera
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(23,53%)
Okręg 8
Sołectwo: Dąbrówka Duża
Pokaż więcej
Daniel Karol Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY
77
(35,00%)
Tomasz Michał Hajdys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY BRZEZINY
143
(65,00%)
Okręg 9
Sołectwa: Dąbrówka Mała, Poćwiardówka
Pokaż więcej
Tomasz Janusz Wilamek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY
49
(48,51%)
Mariusz Sasin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(51,49%)
Okręg 10
Sołectwa: Bielanki, Marianów Kołacki, Syberia, Szymaniszki
Pokaż więcej
Franciszek Galant
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY
98
(52,69%)
Adrian Maciej Urbański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(47,31%)
Okręg 11
Sołectwa: Przecław, Rozworzyn
Pokaż więcej
Elżbieta Marianna Olszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwa: Bronowice, Kędziorki, Tworzyjanki
Pokaż więcej
Sławomir Kobus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwo: Zalesie-cz. płn.-wsch
Pokaż więcej
Maria Elżbieta Ołubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo: Zalesie cz. płd.-zach.
Pokaż więcej
Iwona Anna Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY
92
(63,01%)
Edward Bogdański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(36,99%)
Okręg 15
Sołectwa: Gaj, Przanówka, Witkowice
Pokaż więcej
Mirosław Kopaniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY
70
(47,95%)
Anna Ewa Krześniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(52,05%)