Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Chlebów, sołectwo Retniowiec
Pokaż więcej
Agnieszka Teresa Pabian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA MIESZKAŃCÓW”
42
(32,31%)
Łukasz Jan Barańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
88
(67,69%)
Okręg 2
Część sołectwa Lipce Reymontowskie obejmująca ul. Cichą i ul. Lipową
Pokaż więcej
Mirosław Pryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA MIESZKAŃCÓW”
40
(30,77%)
Grażyna Koszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
35
(26,92%)
Ilona Ewa Pietrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU
27
(20,77%)
Renata Badełek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
28
(21,54%)
Okręg 3
Część sołectwa Lipce Reymontowskie obejmująca ul. Leśną od nr 1 do 42, numery parzyste od nr 44 do 54 i ul. Reymonta
Pokaż więcej
Andrzej Wincenty Pryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA MIESZKAŃCÓW”
28
(22,76%)
Danuta Irena Łaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
62
(50,41%)
Michał Śmiechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU
33
(26,83%)
Okręg 4
Część sołectwa Lipce Reymontowskie obejmująca ul. Leśną numery nieparzyste od nr 43 do 55 B i od nr 56 do końca
Pokaż więcej
Józef Grzegorz Kuchta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA MIESZKAŃCÓW”
28
(26,42%)
Piotr Cieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
27
(25,47%)
Monika Staniaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU
51
(48,11%)
Okręg 5
Część sołectwa Lipce Reymontowskie obejmująca ul. Golki i ul. Mostową
Pokaż więcej
Michał Waldemar Rojek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA MIESZKAŃCÓW”
37
(28,24%)
Ryszard Andrzej Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
66
(50,38%)
Danuta Baleja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU
28
(21,37%)
Okręg 6
Część sołectwa Lipce Reymontowskie obejmująca ul. Arcb. Janisława, ul. Południową, ul. Słoneczną, ul. Targową, ul. Wiosenną
Pokaż więcej
Mariola Reczulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA MIESZKAŃCÓW”
29
(21,64%)
Marta Anna Czajka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
65
(48,51%)
Aleksandra Karolina Dróżka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU
40
(29,85%)
Okręg 7
Część sołectwa Lipce Reymontowskie obejmująca ul. Boryny, ul. Dominikowej, ul. Nowickiej, ul. Wiatraczną
Pokaż więcej
Elżbieta Iwona Grzegdala-Kucharska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA MIESZKAŃCÓW”
41
(28,67%)
Bogdan Wacław Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
51
(35,66%)
Marek Sałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU
51
(35,66%)
Okręg 8
Część sołectwa Wola Drzewiecka obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 2 do nr 81
Pokaż więcej
Marzena Pryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA MIESZKAŃCÓW”
22
(25,00%)
Zdzisław Pryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
32
(36,36%)
Jacek Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU
34
(38,64%)
Okręg 9
Część sołectwa Wola Drzewiecka obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 82 do końca
Pokaż więcej
Anna Aneta Fraszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA MIESZKAŃCÓW”
19
(29,23%)
Anna Gidrewicz-Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
33
(50,77%)
Dariusz Mirowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU
13
(20,00%)
Okręg 10
Część sołectwa Mszadla obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 1 do 52 i nr 98
Pokaż więcej
Mirosław Stanisław Barańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA MIESZKAŃCÓW”
55
(49,55%)
Ewelina Klimczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
56
(50,45%)
Okręg 11
Część sołectwa Mszadla obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 53 do 97, od nr 99 do końca
Pokaż więcej
Anna Czajka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(46,15%)
Ryszard Andrzej Świderek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
31
(34,07%)
Anna Puczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
18
(19,78%)
Okręg 12
Sołectwo Wólka Krosnowska, sołectwo Wólka Podlesie
Pokaż więcej
Kamil Czerwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA MIESZKAŃCÓW”
36
(39,13%)
Wiesław Maj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
56
(60,87%)
Okręg 13
Sołectwo Siciska
Pokaż więcej
Jolanta Kozieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA MIESZKAŃCÓW”
12
(18,18%)
Jacek Reczulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
38
(57,58%)
Andrzej Barańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU
16
(24,24%)
Okręg 14
Część sołectwa Drzewce obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 1 do 92, nr 165 i do końca
Pokaż więcej
Katarzyna Dziuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA MIESZKAŃCÓW”
62
(46,97%)
Henryk Tadeusz Stefaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
51
(38,64%)
Iwona Wybraniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU
19
(14,39%)
Okręg 15
Część sołectwa Drzewce obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 93 do 164
Pokaż więcej
Barbara Maria Marat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5
(4,03%)
Anna Dziuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA MIESZKAŃCÓW”
16
(12,90%)
Małgorzata Markowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS GMINA”
27
(21,77%)
Sławomir Bogdan Ceroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU
19
(15,32%)
Krzysztof Supera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
57
(45,97%)