Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Żarnów: ul. 17 Stycznia, ul. Cicha, ul. Górnicza, ul. Konecka, ul. Krótka, Plac 900 - Lecia, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Sielecka, ul. Targowa, ul. Topolowa, ul. Wiatrakowa, ul. Źródlana.
Pokaż więcej
Joanna Barbara Grodzicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
114
(48,10%)
Leszek Józef Karasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
73
(30,80%)
Andrzej Walerian Piątkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(21,10%)
Okręg 2
Żarnów: ul. Kasztelańska, ul. Opoczyńska, ul. Piotrkowska, Plac Marszałka J. Piłsudskiego, ul. Składowa, ul. Strażacka, ul. Szeroka, ul. Szkolna, ul. Wolności.
Pokaż więcej
Jan Julian Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
97
(44,70%)
Marek Stanisław Kubiszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KUBISZEWSKIEGO
120
(55,30%)
Okręg 3
Żarnów: ul. Leśna, os. im. Juliana Bartoszewicza, ul. Polna, ul. Przedborska, ul. Spacerowa, ul. Wesoła, ul. Zachodnia, ul. Zielona.
Pokaż więcej
Ilona Monika Król-Sieroń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(17,54%)
Grażyna Barbara Bucewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
112
(53,08%)
Wiesław Marian Kędziora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
62
(29,38%)
Okręg 4
Nowa Góra, Paszkowice, Sielec
Pokaż więcej
Bogusława Anna Bociek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(32,02%)
Sylwester Jerzy Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
69
(33,99%)
Tadeusz Jan Antos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
69
(33,99%)
Okręg 5
Adamów, Antoniów, Chełsty, Jasion, Kamieniec, Malenie, Marcinków, Siedlów, Tomaszów.
Pokaż więcej
Sławomir Zawisza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(33,96%)
Zenon Kazimierz Ślązak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
44
(20,75%)
Mirosław Zbigniew Bubis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
96
(45,28%)
Okręg 6
Poręba, Skumros, Skórkowice: ul. Chorzew, ul. Cicha, ul. Cmentarna, ul. Dworska, ul. Jana Pawła II, ul. Kamienna, ul. Krótka, ul. Letnia, ul. Łączna, ul. Łąkowa, ul. Nad Czarną, ul. Ogrodowa, ul. Opoczyńska, ul. Piaskowa, Plac 700 - lecia, ul. Podgórna, ul. Polna, ul. Południowa, ul. Północna, ul. Przedborska, ul. Rzeczna, ul. Spacerowa, ul. Zakątna, ul. Zielona, ul. Żarnowska, ul. Źródlana.
Pokaż więcej
Zenon Jęcek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(42,62%)
Robert Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
140
(57,38%)
Okręg 7
Afryka, Dąbie, Klew, Klew-Kolonia, Ławki, Młynek, Ruszenice, Ruszenice-Kolonia
Pokaż więcej
Marek Jan Łubowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(40,81%)
Anna Maria Wojciechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
132
(59,19%)
Okręg 8
Dłużniewice, Widuch, Zdyszewice.
Pokaż więcej
Robert Brzeski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(20,60%)
Sławomir Błażejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
158
(79,40%)
Okręg 9
Myślibórz, Pilichowice.
Pokaż więcej
Paweł Witold Borończyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(44,28%)
Dawid Jan Cegieła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
62
(30,85%)
Bogusław Wieńczysław Bugała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
50
(24,88%)
Okręg 10
Budków, Trojanowice.
Pokaż więcej
Krzysztof Jan Smak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(23,08%)
Arkadiusz Piotr Ściubeł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
85
(34,41%)
Irena Antonina Kurzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
67
(27,13%)
Zofia Palus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(15,38%)
Okręg 11
Straszowa Wola, Topolice
Pokaż więcej
Krystyna Teresa Przybyła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(24,40%)
Piotr Twardowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
110
(44,00%)
Robert Piotr Burakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
79
(31,60%)
Okręg 12
Miedzna Murowana: ul. Bankowa, ul. Brzozowa, ul. Główna, ul. Leśna, ul. Kościelna, ul. Ogrodowa, ul. Opoczyńska, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Spacerowa, ul. Topolowa, ul. Wysoka, ul. Zielona, ul. Złota.
Pokaż więcej
Henryk Marek Gorzela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(13,65%)
Rafał Andrzej Palus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
24
(8,86%)
Wojciech Stanisław Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
64
(23,62%)
Olga Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGI KWIATKOWSKIEJ
146
(53,87%)
Okręg 13
Bronów, Niemojowice, Nadole.
Pokaż więcej
Ryszard Józef Szczegielniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(21,43%)
Leszek Jan Czyżykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
158
(59,40%)
Urszula Kolbus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(19,17%)
Okręg 14
Małgorzata Agnieszka Kwiecień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(62,07%)
Małgorzata Józefa Górska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
66
(37,93%)
Okręg 15
Malków, Grębenice, Wierzchowisko
Pokaż więcej
Mirosław Gierczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(45,71%)
Marzena Dorota Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
95
(54,29%)