Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Łęczyca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Józef Olczyk
458
(7,64%)
-
2
Anna Krystyna Straszewska
390
(6,50%)
-
5
Joanna Dominika Łosińska
68
(1,13%)
-
4
Marcin Przepióra
139
(2,32%)
-
3
Adam Ryszard Twarkowski
197
(3,28%)
-
7
Jacek Łukasz Wardziński
100
(1,67%)
-
6
Elżbieta Maria Cichowska
116
(1,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE ZIEMI ŁĘCZYCKIEJ
-
4
Jolanta Maria Pawlak
64
(1,07%)
-
6
Marta Arkuszewska
41
(0,68%)
-
1
Janusz Teodor Mielczarek
329
(5,49%)
-
2
Andrzej Szczepan Saganiak
205
(3,42%)
-
5
Bogusław Wierciński
76
(1,27%)
-
7
Karol Niewiadomski
42
(0,70%)
-
3
Danuta Maria Domińczak
132
(2,20%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Łukasz Kuciński
42
(0,70%)
-
1
Eugeniusz Lucjan Stańczyk
113
(1,88%)
-
3
Anna Maria Kupisz
88
(1,47%)
-
4
Grzegorz Marek Dymecki
56
(0,93%)
-
6
Daria Żelechowska
27
(0,45%)
-
5
Elżbieta Jamroz
37
(0,62%)
-
7
Krzysztof Adam Nowicki
24
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
-
1
Halina Kowalska
127
(2,12%)
-
4
Bożena Maria Karlikowska
66
(1,10%)
-
6
Tomasz Radosław Borkowski
21
(0,35%)
-
3
Sylwester Wierzbowski
39
(0,65%)
-
2
Jan Adam Grzelak
86
(1,43%)
-
5
Małgorzata Danuta Bugajska
27
(0,45%)
-
7
Wanda Maria Gidzińska
65
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ŁĘCZYCKA
-
2
Hanna Sylwia Pawłowska
48
(0,80%)
-
7
Krzysztof Franciszek Graczyk
95
(1,58%)
-
6
Teresa Kubas
67
(1,12%)
-
5
Mariola Agata Grzelak
10
(0,17%)
-
1
Krzysztof Janusz Hopaluk
511
(8,52%)
-
4
Józef Mroczkowski
123
(2,05%)
-
3
Marek Józef Kolis
135
(2,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĘCZYCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Elżbieta Zdzisława Sterlińska
131
(2,18%)
-
1
Krystyna Marianna Pawlak
268
(4,47%)
-
6
Krzysztof Kozański
120
(2,00%)
-
4
Kamil Jerzy Konieczny
50
(0,83%)
-
3
Małgorzata Dorota Raczkiewicz
361
(6,02%)
-
5
Wojciech Seweryn Frankowski
38
(0,63%)
-
7
Sławomir Tomasz Biniewicz
866
(14,44%)
Okręg 2
Gmina Łęczyca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Kamil Krzysztof Siubielski
40
(1,23%)
-
1
Sławomir Łuczak
751
(23,05%)
-
2
Monika Malwina Twardowska
426
(13,08%)
-
4
Weronika Krzyżaniak
56
(1,72%)
-
5
Zbigniew Andrzej Sobór
332
(10,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Michał Mirosław Dudka
15
(0,46%)
-
1
Radosław Kupis
293
(8,99%)
-
4
Bogumiła Barbara Ziółecka
14
(0,43%)
-
2
Jacek Kubas
114
(3,50%)
-
3
Elżbieta Tomczyk
28
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
-
2
Marta Barańska
37
(1,14%)
-
1
Zbigniew Jan Łopaciński
38
(1,17%)
-
4
Małgorzata Marzena Sochacka
32
(0,98%)
-
3
Krzysztof Ludwik Czarnecki
41
(1,26%)
-
5
Robert Gmerek
45
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ŁĘCZYCKA
-
1
Janusz Piotr Otto
351
(10,77%)
-
2
Karolina Urbańska
36
(1,10%)
-
5
Małgorzata Karlikowska- Antosiak
46
(1,41%)
-
3
Krzysztof Kaźmierczak
106
(3,25%)
-
4
Krzysztof Andrzej Znyk
34
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĘCZYCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Anna Urszula Mroczkowska
38
(1,17%)
-
1
Andrzej Krzysztof Wdowiak
262
(8,04%)
-
5
Tomasz Sobczak
71
(2,18%)
-
3
Marzena Maria Kowalczyk
20
(0,61%)
-
4
Andrzej Adam Olczyk
32
(0,98%)
Okręg 3
Gmina Grabów, Gmina Świnice Warckie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Monika Maria Galankiewicz
322
(7,04%)
-
1
Andrzej Krzysztof Pietruszka
372
(8,13%)
-
4
Jacek Wojciech Orzechowski
149
(3,26%)
-
3
Stanisław Julian Wypych
133
(2,91%)
-
5
Maria Antonina Królasik
554
(12,11%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Edward Feliks Cymmer
961
(21,01%)
-
5
Jan Włodzimierz Darolewski
121
(2,65%)
-
2
Małgorzata Łazińska
85
(1,86%)
-
4
Wanda Eleonora Haragos
42
(0,92%)
-
3
Jarosław Kołodziejczak
173
(3,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
-
2
Benedykta Elżbieta Śmigiel
25
(0,55%)
-
1
Jarosław Janusz Głowacki
376
(8,22%)
-
3
Przemysław Edward Kaczmarek
148
(3,24%)
-
4
Mirella Majczak
37
(0,81%)
-
5
Waldemar Sławomir Wasiak
148
(3,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ŁĘCZYCKA
-
2
Dariusz Sawicki
64
(1,40%)
-
1
Małgorzata Stanisława Pawlak
88
(1,92%)
-
5
Małgorzata Krysiak
38
(0,83%)
-
3
Marcin Wojtera
148
(3,24%)
-
4
Elżbieta Bieńkowska
30
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĘCZYCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Krzysztof Andrzej Próchniewicz
256
(5,60%)
-
2
Wiesław Jan Łaziński
228
(4,98%)
-
4
Magdalena Zofia Jaszczak
10
(0,22%)
-
3
Wiesława Marianna Pabin
29
(0,63%)
-
5
Henryk Pieczewski
37
(0,81%)
Okręg 4
Gmina Daszyna, Gmina Witonia, Gmina Góra Świętej Małgorzaty, Gmina Piątek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Andrzej Piotr Czapowski
97
(1,31%)
-
1
Józef Ireneusz Mikołajczyk
459
(6,22%)
-
2
Beata Monika Gawryszczak
354
(4,80%)
-
4
Zbigniew Andrzej Marczak
358
(4,85%)
-
6
Krzysztof Kazimierz Wójcik
323
(4,38%)
-
3
Włodzimierz Lewandowski
611
(8,28%)
-
7
Ewa Adamska
248
(3,36%)
-
8
Anna Kornat
327
(4,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE ZIEMI ŁĘCZYCKIEJ
-
3
Paweł Piotr Odważny
166
(2,25%)
-
2
Michał Czekalski
340
(4,61%)
-
8
Józef Szczepan Bartosik
80
(1,08%)
-
1
Anna Krystyna Dymna
217
(2,94%)
-
4
Tomasz Marcin Sukiennik
21
(0,28%)
-
5
Karolina Elżbieta Kubiak
54
(0,73%)
-
6
Ewa Wiktorska
41
(0,56%)
-
7
Jan Henryk Marczak
34
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Dorota Zofia Misiak
41
(0,56%)
-
8
Radosław Stróżewski
100
(1,36%)
-
4
Bogdan Józef Kondorowski
83
(1,12%)
-
1
Wojciech Zdziarski
668
(9,05%)
-
2
Krystyna Grabowska
158
(2,14%)
-
7
Tomasz Mysłowski
21
(0,28%)
-
5
Aleksandra Agnieszka Kozanecka
62
(0,84%)
-
6
Mirosław Pokorski
124
(1,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
-
1
Zenon Antoni Dąbrowski
505
(6,84%)
-
2
Dariusz Krzysztof Kuś
169
(2,29%)
-
3
Milena Anna Grabarczyk
31
(0,42%)
-
4
Małgorzata Adamiak
62
(0,84%)
-
5
Grzegorz Andrzej Wojtera
44
(0,60%)
-
6
Barbara Garus
27
(0,37%)
-
8
Bogusław Bernard Foks
114
(1,54%)
-
7
Karol Jatczak
34
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ŁĘCZYCKA
-
3
Arkadiusz Filipczak
43
(0,58%)
-
1
Krzysztof Jerzy Łabędzki
418
(5,66%)
-
7
Elżbieta Kolejwo
48
(0,65%)
-
5
Wioletta Agnieszka Gralewska
71
(0,96%)
-
4
Ilona Królikowska
14
(0,19%)
-
2
Magdalena Kluska
57
(0,77%)
-
6
Jacek Eugeniusz Nowak
26
(0,35%)
-
8
Monika Szewczyk- Waliszewska
39
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĘCZYCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
5
Mariusz Michał Gładysz
34
(0,46%)
-
4
Emila Justyna Kotus
56
(0,76%)
-
1
Renata Lepalczyk
369
(5,00%)
-
2
Anna Jadwiga Urbanek- Grochala
174
(2,36%)
-
3
Tomasz Brygier
15
(0,20%)
-
6
Bogumił Stanisław Skowron
43
(0,58%)