Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Opoczno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
11
Robert Telus
693
(4,19%)
-
3
Sławomir Zenon Zieliński
668
(4,04%)
-
5
Anna Maria Pręcikowska-Skoczylas
281
(1,70%)
-
2
Michał Konecki
1 232
(7,45%)
-
7
Jan Wieruszewski
401
(2,43%)
-
4
Michał Białek
754
(4,56%)
-
6
Agata Katarzyna Nejman-Lasota
330
(2,00%)
-
9
Barbara Krystyna Karasińska
197
(1,19%)
-
8
Jan Rożenek
196
(1,19%)
-
10
Józef Piotr Pacan
386
(2,34%)
-
1
Maria Barbara Chomicz
1 129
(6,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
-
1
Rafał Janusz Kądziela
1 196
(7,24%)
-
8
Mirosław Andrzej Cieluch
81
(0,49%)
-
2
Andrzej Jan Kopania
455
(2,75%)
-
4
Danuta Maria Cieślik
60
(0,36%)
-
5
Zdzisława Maria Bąkiewicz
133
(0,80%)
-
3
Tomasz Franciszek Milczarek
221
(1,34%)
-
10
Katarzyna Galińska
202
(1,22%)
-
7
Iwona Michalczyk
36
(0,22%)
-
9
Marzena Ewa Karbownik
37
(0,22%)
-
11
Damian Aleksy Pęczek
73
(0,44%)
-
6
Maciej Ryszard Ziółkowski
37
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
-
1
Katarzyna Elżbieta Derewęda-Jankowska
403
(2,44%)
-
5
Paweł Kępski
239
(1,45%)
-
4
Andrzej Ryszard Kacprzak
818
(4,95%)
-
2
Arkadiusz Janas
59
(0,36%)
-
3
Marcin Jędrasik
537
(3,25%)
-
7
Małgorzata Mróz-Duda
324
(1,96%)
-
6
Zdzisław Grzegorz Miękus
316
(1,91%)
-
8
Stanisław Sagalara
134
(0,81%)
-
9
Dorota Małgorzata Skwierczyńska-Madej
206
(1,25%)
-
10
Jacek Witold Stępień
313
(1,89%)
-
11
Agnieszka Dorota Wiktorowicz
116
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Małgorzata Bogusława Brzezińska
51
(0,31%)
-
6
Ewa Małgorzata Łakomska
137
(0,83%)
-
4
Rafał Kołodziejczyk
237
(1,43%)
-
7
Monika Agnieszka Matusiewicz
202
(1,22%)
-
1
Grzegorz Alojzy Adamczyk
126
(0,76%)
-
2
Władysław Edward Białas
113
(0,68%)
-
9
Bronisław Teda
10
(0,06%)
-
11
Katarzyna Maria Zaborowska
63
(0,38%)
-
10
Urszula Hanna Wiktorowicz
310
(1,88%)
-
8
Jacek Adam Pacan
141
(0,85%)
-
5
Kazimierz Edwin Kożuchowski
163
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
-
2
Marek Leon Ksyta
315
(1,91%)
-
1
Józef Leon Róg
1 023
(6,19%)
-
4
Ewelina Gertruda Jasińska
144
(0,87%)
-
3
Elżbieta Maria Kołodziejczyk
100
(0,60%)
-
5
Anna Bronisława Nieradkiewicz
124
(0,75%)
-
6
Joanna Alicja Sygut
73
(0,44%)
-
7
Łukasz Tytus Chmal
129
(0,78%)
-
9
Konrad Indrychowski
178
(1,08%)
-
10
Jacek Robert Wojtarek
156
(0,94%)
-
8
Arkadiusz Zdzisław Dujka
126
(0,76%)
-
11
Robert Franciszek Tyczyński
345
(2,09%)
Okręg 2
Gmina i Miasto Drzewica; Gmina Poświętne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Maria Łuczkowska
431
(6,10%)
-
1
Maria Witkowska
933
(13,22%)
-
3
Grażyna Wójcik
578
(8,19%)
-
4
Marian Kacprzak
160
(2,27%)
-
5
Stanisław Barul
402
(5,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
-
2
Henryk Niemirski
50
(0,71%)
-
1
Maria Joanna Grzybek
380
(5,38%)
-
3
Katarzyna Siedlecka
72
(1,02%)
-
5
Aleksander Mikołaj Jurek
66
(0,93%)
-
4
Daniel Mariusz Nowak
23
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
-
4
Leopold Tomasz Nowak
67
(0,95%)
-
3
Anna Zofia Nowak
110
(1,56%)
-
2
Jan Gmaj
123
(1,74%)
-
1
Krzysztof Czarnecki
514
(7,28%)
-
5
Joanna Iwona Sarwa
90
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Tomasz Tadeusz Woźniak
542
(7,68%)
-
3
Radosław Feliks Rzeźnik
135
(1,91%)
-
2
Teresa Danuta Szklarczyk
511
(7,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
-
5
Dorota Anna Łęgosz
99
(1,40%)
-
2
Krystyna Swęd
357
(5,06%)
-
1
Sławomir Krzysztof Jakóbczyk
895
(12,68%)
-
4
Andrzej Jan Sochański
146
(2,07%)
-
3
Marian Franciszek Pisarski
376
(5,33%)
Okręg 3
Gminy: Białaczów, Mniszków, Paradyż, Sławno, Żarnów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Anna Magdalena Dębowska
337
(2,35%)
-
3
Sławomir Rek
1 241
(8,65%)
-
4
Andrzej Urbańczyk
693
(4,83%)
-
1
Marcin Józef Baranowski
1 900
(13,24%)
-
5
Marek Stanisław Polinceusz
558
(3,89%)
-
9
Amelia Teresa Czerczak
437
(3,04%)
-
2
Stanisław Marek Przybyła
494
(3,44%)
-
6
Anna Smolarczyk
575
(4,01%)
-
8
Monika Iwona Cal
414
(2,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE
-
1
Zbigniew Wilk
634
(4,42%)
-
3
Krzysztof Szlęzak
278
(1,94%)
-
6
Monika Ewa Nowak
56
(0,39%)
-
2
Anna Maria Król
165
(1,15%)
-
8
Jacek Jarzębowski
58
(0,40%)
-
4
Agnieszka Anna Krzysztofik
67
(0,47%)
-
5
Ewelina Jadwiga Trojanowska
36
(0,25%)
-
7
Sylwia Agnieszka Łukasik
40
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
-
1
Krzysztof Wojewódzki
516
(3,60%)
-
3
Zbigniew Robert Wereszka
523
(3,64%)
-
2
Maria Bronisława Morawska
774
(5,39%)
-
7
Barbara Tarnowska
54
(0,38%)
-
6
Piotr Szczurkowski
266
(1,85%)
-
4
Jacek Włodzimierz Michalski
150
(1,05%)
-
5
Anna Halina Przybysz
37
(0,26%)
-
8
Halina Jadwiga Biniek
27
(0,19%)
-
9
Mariusz Krzysztof Tarnawski
248
(1,73%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Krzysztof Stanisław Krzysztofik
142
(0,99%)
-
6
Gabriela Bociek
89
(0,62%)
-
3
Radosław Paweł Bińczyk
272
(1,90%)
-
7
Andrzej Józef Paluch
131
(0,91%)
-
2
Beata Ewa Pieczyńska
285
(1,99%)
-
1
Zofia Pawlik
302
(2,10%)
-
5
Adam Jan Gawin
62
(0,43%)
-
8
Stanisław Firkowski
55
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
-
1
Rafał Piotr Marszałek
1 173
(8,17%)
-
4
Anna Kaźmierczyk
150
(1,05%)
-
2
Barbara Teresa Małecka
123
(0,86%)
-
8
Jarosław Smak
95
(0,66%)
-
6
Andrzej Górski
81
(0,56%)
-
3
Hubert Dawid Szulc
320
(2,23%)
-
5
Anna Bożena Piekarz
65
(0,45%)
-
9
Ilona Agata Biskup
88
(0,61%)
-
7
Krzysztof Stanisław Juszyński
341
(2,38%)