Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dąbrowa Wielka, Kuśnie
Pokaż więcej
Leszek Michał Janas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI ŚWINIARSKIEJ
128
(30,92%)
Jacek Tomasz Kędzierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KĘDZIERSKIEGO
54
(13,04%)
Jerzy Karol Słupiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA JANA KAŹMIERCZAKA
19
(4,59%)
Renata Skoczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WALUDY
83
(20,05%)
Marzena Trząsała-Knop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MUSIAŁA
102
(24,64%)
Małgorzata Ewa Balcerzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
28
(6,76%)
Okręg 2
Dębina, Kolonia Okręglica, Okręglica, Sokołów
Pokaż więcej
Beata Magdalena Chutek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MUSIAŁA
35
(18,82%)
Anna Olejnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY OLEJNIK
151
(81,18%)
Okręg 3
Biskupice, DPS Biskupice, Dzierlin, Kowale
Pokaż więcej
Wioletta Monika Bądzior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI ŚWINIARSKIEJ
66
(18,59%)
Artur Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA JANA KAŹMIERCZAKA
110
(30,99%)
Katarzyna Agnieszka Wojtysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WALUDY
121
(34,08%)
Mateusz Emil Bronka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MUSIAŁA
58
(16,34%)
Okręg 4
Charłupia Mała
Pokaż więcej
Marcel Dobruchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI ŚWINIARSKIEJ
34
(8,67%)
Michał Bartos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA JANA KAŹMIERCZAKA
215
(54,85%)
Albert Dominik Ciołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WALUDY
53
(13,52%)
Joanna Olejniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MUSIAŁA
90
(22,96%)
Okręg 5
Dzigorzew, Łosieniec
Pokaż więcej
Ewelina Anna Kikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA JANA KAŹMIERCZAKA
76
(29,12%)
Mirosław Szymon Chwała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WALUDY
123
(47,13%)
Maria Teresa Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MUSIAŁA
62
(23,75%)
Okręg 6
Ewelina Wierzbicka-Kłoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI ŚWINIARSKIEJ
19
(3,51%)
Jan Jarząb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA JANA KAŹMIERCZAKA
212
(39,19%)
Dariusz Dworczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WALUDY
31
(5,73%)
Bogumiła Stefania Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY WOŹNIAK
279
(51,57%)
Okręg 7
Chałupki, Wiechucice
Pokaż więcej
Emil Mirosław Makówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA JANA KAŹMIERCZAKA
83
(34,44%)
Renata Bożena Zasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WALUDY
158
(65,56%)
Okręg 8
Bobrowniki, Borzewisko, Stoczki
Pokaż więcej
Jerzy Lech Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA JANA KAŹMIERCZAKA
89
(32,25%)
Wojciech Rzepiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WALUDY
56
(20,29%)
Mariola Katarzyna Bartos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MUSIAŁA
131
(47,46%)
Okręg 9
Henryk Stanisław Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI ŚWINIARSKIEJ
26
(11,61%)
Grzegorz Smarzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ SMARZYK
42
(18,75%)
Marzanna Zawiślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA JANA KAŹMIERCZAKA
63
(28,13%)
Agata Dorota Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WALUDY
80
(35,71%)
Lucyna Józefa Bobrowska-Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MUSIAŁA
13
(5,80%)
Okręg 10
Elżbieta Florczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI ŚWINIARSKIEJ
35
(8,08%)
Damian Józef Sowała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KĘDZIERSKIEGO
18
(4,16%)
Tadeusz Jasek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA JANA KAŹMIERCZAKA
100
(23,09%)
Małgorzata Monika Podsiadła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WALUDY
147
(33,95%)
Stanisław Nogala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MUSIAŁA
133
(30,72%)
Okręg 11
Dąbrówka, Jeziory
Pokaż więcej
Beata Bugajna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WALUDY
70
(29,29%)
Jerzy Fornalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MUSIAŁA
53
(22,18%)
Arkadiusz Powalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA POWALSKIEGO
116
(48,54%)
Okręg 12
Grądy, Kamionaczyk, Mnichów, Sucha
Pokaż więcej
Jarosław Jamroziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA JANA KAŹMIERCZAKA
165
(55,00%)
Lucyna Zofia Mikulec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WALUDY
77
(25,67%)
Stanisław Józef Świniarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MUSIAŁA
58
(19,33%)
Okręg 13
Czartki, Ruda
Pokaż więcej
Anna Małgorzata Kolasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI ŚWINIARSKIEJ
86
(27,92%)
Jan Leszek Świątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WALUDY
161
(52,27%)
Józef Henryk Gugulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MUSIAŁA
61
(19,81%)
Okręg 14
Henryk Waluda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WALUDY
131
(37,54%)
Mariusz Wojciech Cieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MUSIAŁA
113
(32,38%)
Ewa Urszula Marciniak-Kulka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY MARCINIAK-KULKA
105
(30,09%)
Okręg 15
Męcka Wola, Podłężyce, Rzechta
Pokaż więcej
Ireneusz Stanisław Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI ŚWINIARSKIEJ
89
(19,78%)
Zdzisław Bolesław Duczmański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA JANA KAŹMIERCZAKA
171
(38,00%)
Ryszard Krzysztof Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WALUDY
157
(34,89%)
Maciej Daniel Rosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MUSIAŁA
33
(7,33%)