Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Zgierz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
11
Tomasz Winkler
80
(0,34%)
-
12
Sławomierz Kazimierz Janiszewski
395
(1,67%)
-
2
Marian Adam Miśkiewicz
139
(0,59%)
-
1
Justyna Agnieszka Romanow-Przybylak
434
(1,84%)
-
3
Anna Łucja Jabłońska
126
(0,53%)
-
4
Sylwia Głuszek-Woźniakowska
111
(0,47%)
-
6
Agnieszka Ciesielska
171
(0,72%)
-
5
Krzysztofa Kubiak
342
(1,45%)
-
7
Zbigniew Jarosik
157
(0,66%)
-
9
Andrzej Jerzy Juszczyk
95
(0,40%)
-
8
Mikołaj Jerzy Sikorski
76
(0,32%)
-
10
Maria Lipowska
134
(0,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Piotr Jacek Nejman
626
(2,65%)
-
4
Jarosław Jan Dobrowolski
102
(0,43%)
-
1
Wojciech Cezary Budziarski
2 012
(8,51%)
-
3
Bożena Palmowska
989
(4,18%)
-
5
Mateusz Arpad Poradecki
72
(0,30%)
-
6
Andrzej Jerzy Czerepok
158
(0,67%)
-
9
Anna Bożena Idczak
238
(1,01%)
-
7
Anna Maria Chojnacka
229
(0,97%)
-
8
Maya Nakdali
131
(0,55%)
-
11
Sebastian Artur Dunin
1 846
(7,81%)
-
10
Agnieszka Konczarek
208
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU
-
4
Eugeniusz Jacel
173
(0,73%)
-
1
Rafał Kamil Mamiński
821
(3,47%)
-
2
Paweł Dziemdziela
259
(1,10%)
-
3
Agnieszka Duszkiewicz-Nowacka
334
(1,41%)
-
8
Michał Luźniakowski
76
(0,32%)
-
7
Agnieszka Luksztejdt
68
(0,29%)
-
6
Małgorzata Paulina Samin
69
(0,29%)
-
9
Klaudia Janiszewska
97
(0,41%)
-
10
Emilia Bujała
74
(0,31%)
-
11
Bogdan Kazimierz Winkler
108
(0,46%)
-
12
Beata Dorota Rumińska
376
(1,59%)
-
5
Jacek Michał Olczak
184
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Michał Henryk Pilarski
462
(1,95%)
-
3
Tomasz Andrzej Kupis
569
(2,41%)
-
4
Mirosław Andrzej Kolenda
284
(1,20%)
-
11
Robert Grzegorz Chocholski
760
(3,22%)
-
2
Jerzy Sokół
1 877
(7,94%)
-
5
Radosław Frydrysiak
87
(0,37%)
-
6
Mateusz Pepłowski
330
(1,40%)
-
7
Halina Jadwiga Bogucka
61
(0,26%)
-
8
Ewa Sikorska
127
(0,54%)
-
9
Bożena Ewa Malicka
44
(0,19%)
-
10
Inga Aneta Karwala
97
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Jacek Andrzej Drożdż
127
(0,54%)
-
5
Tomasz Władysław Dziedzic
604
(2,56%)
-
7
Łukasz Zalewski
196
(0,83%)
-
12
Artur Jerzy Linkowski
645
(2,73%)
-
2
Aneta Grzelak
1 095
(4,63%)
-
4
Karol Zdzisław Maśliński
728
(3,08%)
-
6
Aleksandra Jaszczak
284
(1,20%)
-
8
Anna Słomińska
197
(0,83%)
-
9
Andrzej Palmowski
183
(0,77%)
-
11
Barbara Maria Frontczak
93
(0,39%)
-
10
Weronika Stefania Pruszak-Tworska
117
(0,50%)
-
1
Rafał Zbigniew Antczak
2 004
(8,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Tomasz Piotr Grzelak
332
(1,40%)
-
3
Zofia Niechciał
190
(0,80%)
-
4
Mateusz Grzegorz Domalążek
132
(0,56%)
-
1
Bartosz Ziółkowski
382
(1,62%)
-
5
Edyta Agnieszka Zarzycka
119
(0,50%)
Okręg 2
Miasto Głowno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Wojciech Mariusz Brzeski
1 249
(20,62%)
-
2
Jadwiga Pawlicka
84
(1,39%)
-
3
Krzysztof Ryszard Laszkiewicz
284
(4,69%)
-
5
Łukasz Jakub Wesołowski
643
(10,62%)
-
4
Bogusława Elżbieta Kantor-Glapińska
41
(0,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Andrzej Tomasz Woźniak
240
(3,96%)
-
3
Władysław Marciniak
70
(1,16%)
-
5
Grzegorz Hubert Urbanik
358
(5,91%)
-
4
Dorota Kozłowska
144
(2,38%)
-
2
Zofia Ogórek
649
(10,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU
-
4
Józef Drewnicki
27
(0,45%)
-
5
Patryk Ogłoza
92
(1,52%)
-
2
Przemysław Piotr Sobczyński
98
(1,62%)
-
1
Beata Pilarska
369
(6,09%)
-
3
Ewa Jadwiga Szulc
78
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Anna Karolina Pisarek
31
(0,51%)
-
1
Robert Andrzej Szcześniak
99
(1,63%)
-
2
Zbigniew Rudnicki
60
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marianna Helena Wężyk
171
(2,82%)
-
1
Tomasz Radosław Jędrzejczak
697
(11,51%)
-
3
Barbara Stanisława Günther
115
(1,90%)
-
4
Ireneusz Robert Skurzyński
350
(5,78%)
-
5
Marek Wojciech Pel
107
(1,77%)
Okręg 3
Miasto Ozorków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Grzegorz Kwiatkowski
326
(4,42%)
-
4
Aleksandra Florczak
80
(1,09%)
-
2
Joanna Ewa Mariankowska
575
(7,80%)
-
3
Wiesław Stanisław Stankowski
109
(1,48%)
-
5
Krzysztof Jurek
368
(4,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Lidia Małgorzata Elert
697
(9,46%)
-
3
Piotr Robert Jatczak
390
(5,29%)
-
1
Marian Lemański
356
(4,83%)
-
4
Agnieszka Gwarczyk
154
(2,09%)
-
5
Dorota Małgorzata Ryk
145
(1,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU
-
2
Daria Paulina Wasiak
37
(0,50%)
-
3
Marek Henryk Krysiak
73
(0,99%)
-
4
Marek Jan Andrzejczak
66
(0,90%)
-
1
Jerzy Henryk Janicki
555
(7,53%)
-
5
Adrianna Weronika Górnik
82
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Ewelina Maria Wójcik
38
(0,52%)
-
1
Henryk Rzepecki
219
(2,97%)
-
4
Izabela Henryka Pilarska
28
(0,38%)
-
3
Marek Stefan Głowacki
38
(0,52%)
-
5
Łukasz Bogdan Socha
76
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Krystyna Jadwiga Pawlak
282
(3,83%)
-
5
Henryka Elżbieta Drwalewska
150
(2,04%)
-
1
Dominik Piotr Gabrysiak
1 619
(21,97%)
-
3
Tomasz Krzysztof Klauze
228
(3,09%)
-
2
Krzysztof Franciszek Krzewiński
272
(3,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Krzysztof Ryszard Gawroński
185
(2,51%)
-
3
Daria Natalia Karolak
78
(1,06%)
-
1
Andrzej Sokołowski
142
(1,93%)
Okręg 4
Gmina Aleksandrów Łódzki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Paweł Kośla
101
(0,69%)
-
1
Bogdan Lewandowski
277
(1,90%)
-
3
Stanisław Jan Pałka
146
(1,00%)
-
2
Halina Stopyra
119
(0,82%)
-
4
Barbara Porczyńska
43
(0,30%)
-
5
Kamil Mateusz Lis
70
(0,48%)
-
6
Krystyna Gos
57
(0,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Krzysztof Grzegorz Kozanecki
1 596
(10,96%)
-
1
Iwona Maria Dąbek
3 589
(24,64%)
-
3
Elżbieta Wróbel
222
(1,52%)
-
4
Arkadiusz Cichecki
967
(6,64%)
-
7
Damian Ryszard Stasiak
561
(3,85%)
-
6
Radosław Marek Małachowski
285
(1,96%)
-
5
Ilona Zinser
1 246
(8,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU
-
1
Wojciech Ciemcioch
107
(0,73%)
-
2
Halina Anna Frieman-Kubiak
54
(0,37%)
-
3
Zbigniew Antoni Świątczak
82
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Piotr Maciej Król
593
(4,07%)
-
3
Karolina Aleksandra Kostowska
164
(1,13%)
-
2
Karol Zdzisław Grzędowski
54
(0,37%)
-
4
Ewelina Katarzyna Zielińska-Stołowy
65
(0,45%)
-
5
Tomasz Dariusz Tarczyński
73
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Malwina Maria Banaszczyk
1 037
(7,12%)
-
2
Żaklina Aleksandra Jabłońska
418
(2,87%)
-
6
Jakub Stanisław Płatkowski
162
(1,11%)
-
7
Sławomir Adam Kłyż
60
(0,41%)
-
3
Grzegorz Andrzej Brzeziński
625
(4,29%)
-
4
Bożenna Sobierajska
126
(0,87%)
-
5
Tytus Wiesław Budźko
1 166
(8,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Marzena Barbara Laskowska
70
(0,48%)
-
4
Jolanta Barbara Barańska
66
(0,45%)
-
3
Paweł Jan Adamiec
45
(0,31%)
-
7
Mateusz Konrad Arcimionek
31
(0,21%)
-
1
Juliusz Gabriel Bielecki
239
(1,64%)
-
6
Marzena Edyta Bielecka
31
(0,21%)
-
5
Marek Włodzimierz Laskowski
19
(0,13%)
Okręg 5
Gmina Głowno, Gmina Stryków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Bogdan Ryszard Jarota
1 156
(14,87%)
-
4
Alicja Lucyna Wolska
87
(1,12%)
-
2
Piotr Ślęzak
720
(9,26%)
-
3
Jolanta Agnieszka Grzelak
109
(1,40%)
-
5
Radosław Krzysztof Zaborowski
1 018
(13,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Janusz Paweł Sławiński
550
(7,07%)
-
2
Bogusława Bereżewska
91
(1,17%)
-
3
Renata Maria Salska
115
(1,48%)
-
4
Adam Bogdan Kalinowski
85
(1,09%)
-
5
Anna Lenart
163
(2,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU
-
1
Andrzej Władysław Pożarlik
634
(8,16%)
-
5
Renata Józefa Gajewska
80
(1,03%)
-
4
Kinga Szymajda
88
(1,13%)
-
3
Jan Józef Strzelecki
72
(0,93%)
-
2
Krzysztof Zbigniew Fortuna
235
(3,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Katarzyna Izabela Gapińska
100
(1,29%)
-
1
Lesław Adam Jarzębowski
254
(3,27%)
-
2
Zbigniew Korzewski
125
(1,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Daniel Zenon Walak
460
(5,92%)
-
3
Ewa Suchenek
135
(1,74%)
-
5
Sylwia Wolanowska
191
(2,46%)
-
1
Leszek Wiktor Potakowski
1 068
(13,74%)
-
4
Dominik Przemysław Kacperski
238
(3,06%)
Okręg 6
Gmina Parzęczew, Gmina Ozorków, Gmina Zgierz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Marta Janiak-Kaczmarek
35
(0,29%)
-
3
Grażyna Stanisława Radwańska
441
(3,71%)
-
1
Włodzimierz Adam Pietruszewski
817
(6,87%)
-
2
Władysław Sobolewski
429
(3,61%)
-
4
Dariusz Piotr Sieradzki
287
(2,41%)
-
5
Bożena Żaczek
80
(0,67%)
-
7
Marek Maciej Telenda
151
(1,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Świętosław Stanisław Gołek
217
(1,83%)
-
3
Renata Aneta Janiszewska
428
(3,60%)
-
1
Adam Świniuch
1 263
(10,62%)
-
6
Karolina Irena Nyczaj
163
(1,37%)
-
4
Aleksander Gustaw Sagalara
234
(1,97%)
-
5
Konstancja Daria Stańczak
100
(0,84%)
-
7
Zdzisław Stanisław Rembisz
536
(4,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU
-
4
Justyna Anna Palmowska
89
(0,75%)
-
1
Marcin Karpiński
806
(6,78%)
-
3
Kazimierz Adam Kurtasiński
241
(2,03%)
-
2
Anna Majchrzak
182
(1,53%)
-
6
Piotr Adam Gadomski
104
(0,87%)
-
7
Beata Urszula Placek-Kujawska
136
(1,14%)
-
5
Zuzanna Czesława Marchewa
235
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
5
Patrycja Anna Kociszewska
118
(0,99%)
-
2
Marek Lipiec
191
(1,61%)
-
1
Rafał Augustyniak
487
(4,10%)
-
3
Monika Ewa Ignaczak
154
(1,30%)
-
4
Anna Marianna Tarczyńska
78
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Katarzyna Łebedowska
1 091
(9,18%)
-
2
Karolina Maria Matuszewska
662
(5,57%)
-
3
Anna Paulina Frajnd
352
(2,96%)
-
4
Tadeusz Walczak
312
(2,62%)
-
5
Bogdan Deka
378
(3,18%)
-
6
Jadwiga Henryka Ciołkowska
70
(0,59%)
-
7
Mirosław Burzyński
1 022
(8,60%)