Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Przedbórz ulice: Pocztowa, Kielecka, Stodolniana, Południowa, Cmentarna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”
-
19
Jerzy Antoni Sujka
35
(17,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Kieruzal
24
(12,00%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Tomasz Adam Glenda
101
(50,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK
-
21
Małgorzata Teresa Zarębska
40
(20,00%)
Okręg 2
Przedbórz ulice: Krakowska, Stroma, Browarna, Prześcianki, Kościelna, Podzamcze, Warszawska, Rynek, Spółdzielcza, Mostowa (od mostu do ul. Pocztowej), Wodna, Zachodnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”
-
19
Kamil Sebastian Scisłowicz
13
(5,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Danuta Maria Korpas
26
(11,06%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Krzysztof Władysław Zawisza
124
(52,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK
-
21
Katarzyna Barabasz
72
(30,64%)
Okręg 3
Przedbórz ulice: Szkolna, Mostowa (numery: 28, 30, 36)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grażyna Halina Wyciszkiewicz
50
(23,81%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Jerzy Stanisław Pułas
41
(19,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK
-
21
Alicja Ocimek
66
(31,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWOJU PRZEDBORZA”
-
20
Monika Ewa Śliż
53
(25,24%)
Okręg 4
Przedbórz ulice: Mostowa numery: 24, 26a, b, c, d, 32, 34, 38 (od Ratusza w górę), Szczęśliwa, Działkowa, Zielona, Łazicka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”
-
19
Robert Dzierzgwa
39
(15,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Renata Janina Koska
54
(20,85%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Rafał Rabenda
89
(34,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK
-
21
Urszula Helena Bemnarek-Ślusarczyk
77
(29,73%)
Okręg 5
Przedbórz ulice: Radomszczańska, Nowa, Stara, Słoneczna, Kwiatowa, Mariana Wnuka, Krzywa, Rzemieślnicza, Stefana Żeromskiego, Kazimierza Wielkiego, Sportowa, Brzozowa, Klonowa, Modrzewiowa, Wiśniowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”
-
19
Grzegorz Rzepecki
61
(18,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Jan Dudkiewicz
65
(19,76%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Marek Jerzy Malik
89
(27,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK
-
21
Ewa Grażyna Jadowska
114
(34,65%)
Okręg 6
Przedbórz ulice: Częstochowska, Wierzbowska, Młynarska, Kanałowa, Turystyczna, Trytwa, Sukiennicza, Ogrodowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystyna Anna Klusek
43
(15,99%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Tomasz Marian Małecki
135
(50,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TAK DLA ZMIAN”
-
18
Sylwester Leszek Sobczyk
91
(33,83%)
Okręg 7
Przedbórz ulice: Piotrkowska, Majowa Góra, Majowa, Korycińska, Marii Konopnickiej, Leśna, Lipowa, Poprzeczna; Sołectwo – Wola Przedborska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Józef Binkowski
24
(7,74%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Andrzej Aleksy Bobras
75
(24,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY WIŚNIEWSKIEJ-PAWELAK
-
22
Agata Wiśniewska-Pawelak
95
(30,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TAK DLA ZMIAN”
-
18
Paweł Zięba
116
(37,42%)
Okręg 8
Przedbórz ulice: Cegielniana, Konecka, Żarnowska, Spacerowa; Sołectwo: Miejskie Pola
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”
-
19
Danuta Kałuzińska
107
(45,15%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Jan Franciszek Mroziński
118
(49,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK
-
21
Zofia Barbara Czaja
12
(5,06%)
Okręg 9
Sołectwa: Przyłanki, Gaj, Policzko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”
-
19
Adam Stanisław Młynarczyk
63
(34,43%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Tomasz Krzysztof Piskorz
68
(37,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Sławomir Auguścik
52
(28,42%)
Okręg 10
Sołectwa: Zuzowy, Nosalewice, Wygwizdów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Wojciech Robert Dziuba
81
(36,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK
-
21
Adam Jacek Margas
36
(16,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Michał Kieruzal
108
(48,00%)
Okręg 11
Sołectwa: Chałupy, Jabłonna, Wymysłów, Brzostek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”
-
19
Wiesława Agata Madejska
63
(31,50%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Tadeusz Antoni Stępień
85
(42,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK
-
21
Aneta Barbara Syndybał
52
(26,00%)
Okręg 12
Sołectwa: Piskorzeniec, Wojciechów, Borowa, Kaleń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Małgorzata Margielewska
35
(18,72%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Henryk Wnuk
111
(59,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI OCIMEK
-
21
Beata Anna Skwarek
41
(21,93%)
Okręg 13
Sołectwa: Kajetanów, Mojżeszów, Stara Wieś, Żeleźnica, Zagacie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Agata Więcławska
51
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Józef Stanisław Suliga
27
(10,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWOJU PRZEDBORZA”
-
20
Tomasz Mirosław Jarosz
96
(37,65%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Łukasz Nowakowski
81
(31,76%)
Okręg 14
Sołectwa: Józefów Stary, Faliszew, Taras, Grobla
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWOCZESNY I SPRAWNY SAMORZĄD”
-
19
Marek Baran
35
(15,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Jan Świątkowski
83
(37,56%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Barbara Elżbieta Pełka
103
(46,61%)
Okręg 15
Sołectwa: Góry Mokre, Góry Suche, Józefów k/Gór
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Baran
53
(17,73%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZIEMI PRZEDBORSKIEJ
-
17
Władysław Józef Obarzanek
246
(82,27%)