Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Katarzyna Gabriela Mazurkiewicz
34
(10,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA BIAŁEJ RAWSKIEJ”
-
15
Marek Dziubiński
221
(69,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ
-
17
Krzysztof Wodnicki
10
(3,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO ROZWOJU
-
14
Romuald Kazimierz Ptasiński
51
(16,14%)
Okręg 2
FRANOPOL, OSSA, STUDZIANEK, WÓLKA BABSKA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Sylwester Tadeusz Libera
75
(22,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA BIAŁEJ RAWSKIEJ”
-
15
Daria Grażyna Frączak
124
(37,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ
-
17
Zdzisław Śliwa
88
(26,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO ROZWOJU
-
14
Tomasz Kantorek
40
(12,23%)
Okręg 3
BIAŁA RAWSKA: MICKIEWICZA 1 - 13, 14A - 15A, 17, 19, 22, 23, 27, 30, 32, 35, nieparzyste: 41 - 51A, OGRODOWA, WOJSKA POLSKIEGO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Izabela Genowefa Goc
35
(9,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA BIAŁEJ RAWSKIEJ”
-
15
Łukasz Ireneusz Paczkowski
183
(48,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO ROZWOJU
-
14
Tomasz Wojciech Mirkowski
157
(41,87%)
Okręg 4
BIAŁA RAWSKA: MICKIEWICZA 20, parzyste: 26 - 28A, nieparzyste: 29 - 29B, parzyste: 36 - 44B
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Mariusz Darnowski
79
(22,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA BIAŁEJ RAWSKIEJ”
-
15
Mariusz Robert Świstak
234
(67,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO ROZWOJU
-
14
Wioletta Monika Pszczółkowska
34
(9,80%)
Okręg 5
BRONISŁAWÓW, MARIANÓW, PORADY GÓRNE (w tym wieś PĄGÓW), ROKSZYCE, ŻURAWIA, ŻURAWKA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Józef Matyszewski
51
(22,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA BIAŁEJ RAWSKIEJ”
-
15
Katarzyna Dawidowicz
85
(37,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ
-
17
Paweł Rochmiński
88
(39,29%)
Okręg 6
KOPRZYWNA, PRZYŁUSKI (w tym wieś NOWE PRZYŁUSKI), STANISŁAWÓW (w tym wieś KRUKÓWKA), WOLA-CHOJNATA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Marcin Andrzej Nowicki
122
(33,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA BIAŁEJ RAWSKIEJ”
-
15
Zenon Leszek Szcześniak
182
(49,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ
-
17
Wojciech Krzysztof Beta
40
(10,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO ROZWOJU
-
14
Bożena Katarzyna Wąsiewicz
21
(5,75%)
Okręg 7
MARCHATY, SŁUPCE, STARA WIEŚ, SZWEJKI MAŁE, ZOFIÓW
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Jan Sowik
202
(76,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ
-
17
Katarzyna Angelika Charzewska
63
(23,77%)
Okręg 8
ALEKSANDRÓW, NARTY, NIEMIROWICE, PODLESIE, PODSĘDKOWICE, RZECZKÓW, BŁAŻEJEWICE
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Dorota Szcześniak
100
(34,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA BIAŁEJ RAWSKIEJ”
-
15
Karol Rudziński
130
(45,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO ROZWOJU
-
14
Monika Karpińska
56
(19,58%)
Okręg 9
BIAŁA WIEŚ, BIAŁOGÓRNE, GRZYMKOWICE, TUNIKI
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Bogdan Antosik
116
(47,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA BIAŁEJ RAWSKIEJ”
-
15
Marek Stanisław Beta
127
(52,26%)
Okręg 10
BYKI, DAŃKÓW, GALINKI, PACHY, WILCZE PIĘTKI, FRANKLIN, ORLA GÓRA, TERESIN
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Adam Henryk Stępniewski
107
(31,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA BIAŁEJ RAWSKIEJ”
-
15
Mirosław Wojciech Niewolski
234
(68,62%)
Okręg 11
CHODNÓW (w tym wieś NOWY CHODNÓW), GOŚLINY, JANÓW, JÓZEFÓW, KONSTANTYNÓW, SZCZUKI
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Bożena Jadwiga Niewiadomska
127
(32,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA BIAŁEJ RAWSKIEJ”
-
15
Sylwester Feliks Brzeziński
248
(63,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO ROZWOJU
-
14
Jolanta Potrzebowska
18
(4,58%)
Okręg 12
JELITÓW, JULIANÓW LESIEWSKI, LESIEW, ROSŁAWOWICE, TEODOZJÓW, WÓLKA LESIEWSKA, ZOFIANÓW
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Izabella Ewa Gniadzik
83
(26,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA BIAŁEJ RAWSKIEJ”
-
15
Dariusz Roman Rudnicki
137
(43,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ
-
17
Adam Rafał Samuła
98
(30,82%)
Okręg 13
ANTONINÓW, CHRZĄSZCZEW, CHRZĄSZCZEWEK, GOŁYŃ, ZAKRZEW
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Marcin Orlicki
105
(29,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA BIAŁEJ RAWSKIEJ”
-
15
Andrzej Henryk Włodarski
138
(39,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ
-
17
Jolanta Irena Grudniewska
95
(26,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO ROZWOJU
-
14
Monika Joanna Zielińska
15
(4,25%)
Okręg 14
BIAŁA RAWSKA: KOLEJOWA, TARGOWA, OWOCOWA, GĘSIA, JANA PAWŁA II, KOŚCIUSZKI, PLAC WOLNOŚCI, PLAC KOŚCIELNY, PLANTOWA, PRZEMYSŁOWA, WIEJSKA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Dariusz Zalewski
267
(72,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA BIAŁEJ RAWSKIEJ”
-
15
Marcin Chyła
79
(21,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ
-
17
Justyna Sapieja
21
(5,72%)
Okręg 15
BIAŁA RAWSKA: AKACJOWA, BRUKOWA, KLONOWA, KWIATOWA, LIPOWA, ŁĄKOWA, MICKIEWICZA 14, 16, NARUTOWICZA, POLNA, RÓŻANA, SASANEK, SZEROKA, TOPOLOWA, TULIPANOWA, ZAKĄTNA, NADRZECZNA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
-
16
Marian Cichocki
60
(16,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA BIAŁEJ RAWSKIEJ”
-
15
Andrzej Walczak
100
(27,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ
-
17
Małgorzata Mitko-Lesiak
147
(40,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO ROZWOJU
-
14
Edmund Sylwester Szymański
53
(14,72%)