Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Osiedle Bałuty Zachodnie, Osiedle Radogoszcz, Osiedle Teofilów-Wielkopolska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ
-
3
Emilia Gabriela Susniło-Gruszka
3 165
(7,81%)
-
6
Agnieszka Maria Wieteska
3 271
(8,07%)
-
2
Bartosz Łukasz Domaszewicz
6 187
(15,27%)
-
7
Katarzyna Skonieczka
2 622
(6,47%)
-
4
Dariusz Michał Pastuszka
1 738
(4,29%)
-
5
Tomasz Zgierski
1 356
(3,35%)
-
1
Mateusz Jan Walasek
7 157
(17,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
-
2
Jarosław Rokita
38
(0,09%)
-
1
Andrzej Stefan Potapczyk
73
(0,18%)
-
3
Iwona Maria Anysz
20
(0,05%)
-
4
Grzegorz Michał Małus
13
(0,03%)
-
5
Katarzyna Justyna Struszczyk
30
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL
-
3
Anna Korczak
51
(0,13%)
-
1
Emilia Julia Tietianiec
53
(0,13%)
-
2
Wiktoria Barbara Pieczyńska
24
(0,06%)
-
6
Wadim Borowicz
14
(0,03%)
-
5
Bartłomiej Jacek Woźniak
30
(0,07%)
-
4
Adrianna Maria Stępniak
20
(0,05%)
-
7
Patryk Mikołaj Pieczyński
28
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ
-
1
Tomasz Michał Grabarczyk
458
(1,13%)
-
2
Ewa Krystyna Zawada
119
(0,29%)
-
3
Michał Jerzy Niewiadomski
81
(0,20%)
-
5
Iwona Elżbieta Orzechowska
64
(0,16%)
-
4
Michał Antoni Kamiński
379
(0,94%)
-
6
Janina Kazimiera Batarowicz
22
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Katarzyna Ewa Ciesielska
606
(1,50%)
-
2
Tomasz Bogdan Głowacki
1 053
(2,60%)
-
3
Adamina Justyna Sałata
94
(0,23%)
-
6
Wiesława Brykalska-Ludwikiewicz
27
(0,07%)
-
4
Piotr Maciej Krawiec
103
(0,25%)
-
7
Marcin Michał Więckowski
544
(1,34%)
-
5
Maria Małgorzata Janiszewska
101
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI
-
3
Krystyna Maria Bartoszewska
69
(0,17%)
-
2
Krystyna Maria Mudzo
54
(0,13%)
-
1
Ryszard Henryk Krauze
114
(0,28%)
-
5
Wiesława Tomczyk
36
(0,09%)
-
6
Adrian Kamil Mikołajczyk
53
(0,13%)
-
4
Sławomir Witold Szymański
41
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!
-
3
Tomasz Szczepaniak
52
(0,13%)
-
1
Mateusz Marek Piasecki
300
(0,74%)
-
4
Krystyna Wilczyńska
50
(0,12%)
-
2
Aleksandra Alicja Knapik
268
(0,66%)
-
5
Michał Krzysztof Przybylski
25
(0,06%)
-
7
Paweł Wojciech Hajncel
49
(0,12%)
-
6
Anna Maria Nowicka
53
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sebastian Dominik Bulak
5 288
(13,05%)
-
2
Przemysław Olczak
1 830
(4,52%)
-
3
Wiesław Janusz Czech
395
(0,97%)
-
4
Małgorzata Helena Prochowska
637
(1,57%)
-
5
Andrzej Korasiewicz
377
(0,93%)
-
7
Katarzyna Agata Fossa-Szczepaniak
385
(0,95%)
-
6
Dorota Anna Szyszkowska-Bruziek
306
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ
-
1
Michał Dariusz Frątczak
225
(0,56%)
-
3
Jerzy Jan Nowak
72
(0,18%)
-
2
Ewa Maria Witkowska
204
(0,50%)
-
4
Krzysztof Jacek Kubik
62
(0,15%)
-
5
Teresa Jadwiga Konciak
0
(0%)
Okręg 2
Osiedle Bałuty Centrum, Osiedle Stare Polesie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ
-
3
Adam Janusz Jarecki
1 598
(4,85%)
-
7
Michał Paweł Milewski
947
(2,87%)
-
6
Agnieszka Janina Pancer
548
(1,66%)
-
2
Joanna Budzińska
5 508
(16,71%)
-
1
Sebastian Bohuszewicz
4 878
(14,80%)
-
5
Justyna Maria Chojnacka-Duraj
2 082
(6,32%)
-
4
Maciej Bogusław Rakowski
4 202
(12,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
-
5
Adrian Waldemar Struszczyk
15
(0,05%)
-
2
Krzysztof Maciej Madej
57
(0,17%)
-
4
Paulina Agnieszka Kiełek
12
(0,04%)
-
1
Michał Radzikowski
108
(0,33%)
-
3
Jolanta Maria Pawłowska
31
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL
-
3
Adam Tadeusz Grzesik
24
(0,07%)
-
5
Jolanta Ewa Bilińska
54
(0,16%)
-
2
Paulina Mrówczyńska
40
(0,12%)
-
1
Jakub Sławomir Wójcik
59
(0,18%)
-
4
Marika Kamila Sobczak
31
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ
-
2
Jacek Hubert Solecki
74
(0,22%)
-
1
Karol Wojciech Sobański
270
(0,82%)
-
3
Agata Anna Sandelewska
84
(0,25%)
-
4
Zuzanna Anna Chochulska
58
(0,18%)
-
5
Klaudia Ewa Domagała
97
(0,29%)
-
6
Patryk Dariusz Guzek
21
(0,06%)
-
7
Bartłomiej Krzysztof Chmielarski
41
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Łukasz Janeczko
118
(0,36%)
-
5
Anna Lucyna Matysiak
119
(0,36%)
-
3
Daniela Zabłocka
172
(0,52%)
-
1
Mikołaj Jakub Siwiński
514
(1,56%)
-
2
Jakub Krzysztof Dyktyński
181
(0,55%)
-
4
Łukasz Grzegorz Rymer
62
(0,19%)
-
7
Dorota Mariola Wiosna-Lenart
120
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI
-
5
Adam Lewandowski
66
(0,20%)
-
2
Damian Mirosław Wielgus
59
(0,18%)
-
4
Krystyna Jakóbowska
66
(0,20%)
-
1
Dorota Maria Mikołajczyk
282
(0,86%)
-
3
Izabela Ewa Szczawińska
59
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!
-
4
Marcin Miłosz Latko
0
(0%)
-
5
Dominika Karolina Szeleszczyk
40
(0,12%)
-
3
Małgorzata Teresa Bajur
60
(0,18%)
-
6
Artur Wojciech Chrzanowski
55
(0,17%)
-
7
Aleksandra Katarzyna Płoszka-Kabza
50
(0,15%)
-
1
Urszula Edyta Niziołek-Janiak
873
(2,65%)
-
2
Merab Gabunia
194
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Monika Agnieszka Słowiańska
244
(0,74%)
-
1
Włodzimierz Tomaszewski
4 832
(14,66%)
-
4
Kinga Małgorzata Wiernicka
378
(1,15%)
-
2
Tomasz Lucjan Anielak
1 064
(3,23%)
-
3
Sławomir Pietrzak
898
(2,72%)
-
5
Jacek Władysław Lipiński
722
(2,19%)
-
7
Dorota Masłocha
250
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ
-
3
Wiesława Anna Plewińska-Głodek
99
(0,30%)
-
4
Grażyna Mirosława Najbert
50
(0,15%)
-
5
Urszula Maciejewska
168
(0,51%)
-
2
Krzysztof Stanisław Fryd
46
(0,14%)
-
1
Witold Waldemar Barszcz
184
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC
-
1
Jerzy Kazimierz Zieliński
31
(0,09%)
-
5
Piotr Jędrzejak
24
(0,07%)
-
3
Beata Jolanta Karpierz
4
(0,01%)
-
2
Mateusz Piotr Mróz
25
(0,08%)
-
4
Aneta Bogumiła Smużna
7
(0,02%)
Okręg 3
Osiedle im. Józefa Montwiłła-Mireckiego, Osiedle Karolew-Retkinia Wschód, Osiedle Retkinia Zachód-Smulsko, Osiedle Koziny, Osiedle Zdrowie-Mania, Osiedle Złotno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ
-
1
Marcin Łukasz Gołaszewski
10 858
(24,65%)
-
4
Jakub Dudek
942
(2,14%)
-
6
Aleksandra Ewa Strojna
1 318
(2,99%)
-
3
Mariusz Przybyła
2 063
(4,68%)
-
2
Karolina Izabela Kępka
9 316
(21,15%)
-
5
Grażyna Ostojska
1 985
(4,51%)
-
7
Władysław Skwarka
2 591
(5,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
-
5
Piotr Rafał Gasiński
34
(0,08%)
-
1
Marcin Mariusz Makowski
156
(0,35%)
-
4
Wiesława Mierzejewska
15
(0,03%)
-
3
Barbara Piotrowska
27
(0,06%)
-
2
Piotr Sergiusz Tabachowicz
25
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL
-
4
Natalia Patrycja Kępka
134
(0,30%)
-
1
Sarian Patryk Szumowski
82
(0,19%)
-
2
Adrian Cieciorowski
19
(0,04%)
-
3
Wiktoria Weronika Bojanowska
25
(0,06%)
-
5
Renata Mirosława Kompa
30
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ
-
3
Sebastian Modrzejewski
58
(0,13%)
-
2
Łukasz Adam Rengert
58
(0,13%)
-
1
Joanna Sylwia Mazur
446
(1,01%)
-
7
Piotr Zbyszko Lipczyk
142
(0,32%)
-
5
Ewa Wacława Stefaniak-Piasek
29
(0,07%)
-
6
Katarzyna Barbara Wojciechowska-Wacławiak
42
(0,10%)
-
4
Robert Kacper Gosławski
47
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Krzysztof Piotr Jędrasik
785
(1,78%)
-
3
Mariusz Jacek Federowicz
101
(0,23%)
-
2
Agata Kuleszka
331
(0,75%)
-
6
Małgorzata Agata Kurzawska
101
(0,23%)
-
4
Sylwia Kaszubska
146
(0,33%)
-
5
Łukasz Andrzej Odziemek
43
(0,10%)
-
7
Kamil Igor Urbaniec
88
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI
-
2
Adam Andrzej Michalak
54
(0,12%)
-
5
Krystyna Zofia Wojciechowska
143
(0,32%)
-
3
Ewa Urszula Derecka
58
(0,13%)
-
1
Małgorzata Tatiana Skwarek-Gałęska
218
(0,50%)
-
4
Maciej Karol Karolewski
32
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!
-
1
Monika Joanna Mamulska
444
(1,01%)
-
6
Leokadia Wiesława Kaczorowska
15
(0,03%)
-
5
Kinga Dorota Karp
59
(0,13%)
-
2
Paweł Krzysztof Sobutka
72
(0,16%)
-
3
Waldemar Marzec
69
(0,16%)
-
4
Martyn Sebastian Gill
26
(0,06%)
-
7
Piotr Michał Trzebiński
43
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Adam Marian Szydłowski
361
(0,82%)
-
3
Paweł Wiśniewski
639
(1,45%)
-
2
Jacek Grzegorz Jakubowski
1 428
(3,24%)
-
1
Marta Katarzyna Grzeszczyk
6 092
(13,83%)
-
6
Monika Ewa Zalega
230
(0,52%)
-
7
Tomasz Arkadiusz Margiewicz
465
(1,06%)
-
5
Anna Przybył
717
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ
-
2
Janusz Bolesław Zgit
87
(0,20%)
-
4
Aneta Monika Kwiatkowska
155
(0,35%)
-
1
Karol Tomasz Bartosik
269
(0,61%)
-
3
Sylwia Agnieszka Maciejewska-Frątczak
143
(0,32%)
-
5
Sławomir Janusz Bors
184
(0,42%)
Okręg 4
Osiedle Chojny, Osiedle Lublinek-Pienista, Osiedle Nad Nerem, Osiedle Piastów-Kurak, Osiedle Rokicie, Osiedle Ruda
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ
-
4
Marcin Krzysztof Hencz
1 933
(4,71%)
-
5
Ismena Lechowska
1 443
(3,52%)
-
1
Tomasz Dominik Trela
14 412
(35,13%)
-
2
Paulina Setnik
3 434
(8,37%)
-
3
Katarzyna Marianna Wachowska
1 861
(4,54%)
-
7
Mikołaj Mirosław Stefanowski
1 704
(4,15%)
-
6
Katarzyna Anna Czternastkiewicz
702
(1,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
-
4
Michał Jan Barański
27
(0,07%)
-
2
Tadeusz Wacław Jędrzejczak
25
(0,06%)
-
5
Irena Elżbieta Wodzinowska
24
(0,06%)
-
3
Halina Kowalska
32
(0,08%)
-
1
Witold Kucharski
94
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL
-
1
Agnieszka Beata Wdowiak
115
(0,28%)
-
5
Wojciech Nowak
53
(0,13%)
-
2
Ewa Rorbach
24
(0,06%)
-
4
Anna Laura Skibińska
37
(0,09%)
-
3
Jacek Robert Wdowiak
26
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ
-
4
Karolina Mrozek
83
(0,20%)
-
5
Jakub Prusik
31
(0,08%)
-
2
Mateusz Piotr Florczak
128
(0,31%)
-
1
Tomasz Andrzej Słota
307
(0,75%)
-
3
Małgorzata Agnieszka Turek
82
(0,20%)
-
6
Justyna Anna Majewska
88
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Tomasz Zdzisław Walicki
126
(0,31%)
-
4
Paulina Justyna Korycka
157
(0,38%)
-
2
Wioletta Maria Hojeńska
138
(0,34%)
-
5
Natalia Agnieszka Golańska
113
(0,28%)
-
1
Piotr Witold Piekielny
737
(1,80%)
-
6
Radosław Jacek Sulej
111
(0,27%)
-
7
Marcin Tomasz Jończyk
277
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI
-
1
Joanna Janina Gizgier
186
(0,45%)
-
3
Janusz Wojciech Gajewski
63
(0,15%)
-
2
Jacek Szymon Rysz
55
(0,13%)
-
6
Tadeusz Mieczysław Stefanowski
46
(0,11%)
-
5
Danuta Zofia Majkowska-Siekiera
64
(0,16%)
-
4
Elżbieta Janina Pabich
118
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!
-
2
Daniel Walczak
129
(0,31%)
-
1
Dominik Evan Artomski
302
(0,74%)
-
5
Anna Katarzyna Kołodzik
42
(0,10%)
-
3
Beata Katarzyna Dziurda
59
(0,14%)
-
6
Mirosław Marek Szczepaniak
13
(0,03%)
-
7
Gabriela Anna Zajfert
63
(0,15%)
-
4
Tomasz Wojciech Majewski
50
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Jadwiga Bogumiła Beda
629
(1,53%)
-
7
Krzysztof Zbigniew Szymański
564
(1,37%)
-
6
Monika Joanna Peczyńska
440
(1,07%)
-
1
Radosław Marzec
6 562
(16,00%)
-
2
Halina Węcław
1 283
(3,13%)
-
3
Marcin Sebastian Chruścik
1 106
(2,70%)
-
5
Andrzej Franciszek Donatowicz
206
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ
-
1
Małgorzata Barbara Fryd
233
(0,57%)
-
2
Anna Ewa Wojciechowska-Górska
239
(0,58%)
-
4
Sławek Stefan Tumasz
32
(0,08%)
-
3
Zdzisław Maciejewski
63
(0,15%)
-
5
Mirosław Zygmunt Turek
65
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC
-
4
Maciej Adam Popczyk
8
(0,02%)
-
2
Monika Maria Lewandowska-Gloc
25
(0,06%)
-
3
Arkadiusz Henryk Tomczak
10
(0,02%)
-
5
Daria Anna Strzelecka
15
(0,04%)
-
1
Martyna Anna Gloc
25
(0,06%)
Okręg 5
Osiedle Górniak, Osiedle Katedralna, Osiedle Stary Widzew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ
-
5
Aneta Renata Sobczyk
844
(2,98%)
-
2
Damian Łukasz Raczkowski
1 791
(6,32%)
-
1
Małgorzata Moskwa-Wodnicka
6 793
(23,95%)
-
3
Rafał Kamil Reszpondek
2 463
(8,69%)
-
6
Adam Tomasz Kacprzycki
623
(2,20%)
-
4
Małgorzata Bartosiak
1 676
(5,91%)
-
7
Krzysztof Michał Makowski
2 650
(9,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
-
3
Robert Musierowicz
31
(0,11%)
-
5
Stanisław Oleksik
17
(0,06%)
-
1
Józef Mieczysław Struszczyk
86
(0,30%)
-
2
Anna Maria Strzałkowska
39
(0,14%)
-
4
Aleksandra Maria Nastarowicz
22
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL
-
2
Agnieszka Anna Matysiak
36
(0,13%)
-
4
Jarosław Antoni Pawlikowski
18
(0,06%)
-
5
Jolanta Katarzyna Olszyca
24
(0,08%)
-
1
Michał Dawid Workowski
39
(0,14%)
-
3
Szymon Łukasz Zonenberg
28
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ
-
5
Krystyna Maria Modrzejewska
35
(0,12%)
-
7
Anna Paulina Cieślak
102
(0,36%)
-
2
Jarosław Jacek Nowiński
63
(0,22%)
-
3
Tomasz Szczepan Ługowski
37
(0,13%)
-
4
Maria Jolanta Wierzbicka
72
(0,25%)
-
1
Filip Tomasz Chojnacki
272
(0,96%)
-
6
Jakub Dawid Podgórski
32
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Paweł Henryk Adamiak
225
(0,79%)
-
5
Magdalena Monika Sławińska
74
(0,26%)
-
1
Piotr Patryk Kuklis
702
(2,48%)
-
3
Barbara Jędrzejewska-Wysocka
108
(0,38%)
-
4
Małgorzata Zofia Starzyńska
90
(0,32%)
-
6
Andrzej Paweł Bobek
91
(0,32%)
-
7
Tomasz Włodzimierz Bogdański
65
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI
-
1
Agnieszka Krystyna Wojciechowska-Van Heukelom
749
(2,64%)
-
2
Magdalena Dorota Śmielewska
45
(0,16%)
-
3
Anna Maria Zaraś
35
(0,12%)
-
4
Piotr Potasiak
17
(0,06%)
-
5
Marcin Piotr Mikołajczyk
22
(0,08%)
-
7
Wojciech Adam Łapczyński
17
(0,06%)
-
6
Elżbieta Iwona Majewska-Woźniak
38
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!
-
2
Marcin Filip Maziarz
60
(0,21%)
-
1
Hanna Beata Gill-Piątek
427
(1,51%)
-
6
Anna Katarzyna Ginalska
62
(0,22%)
-
5
Andrzej Edward Chętko
31
(0,11%)
-
3
Ewa Maria Drewnowicz
169
(0,60%)
-
4
Wojciech Makowski
91
(0,32%)
-
7
Elżbieta Bogumiła Pędziwiatr
85
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Agnieszka Joanna Urbaniak
496
(1,75%)
-
6
Małgorzata Jolanta Kliszewska
297
(1,05%)
-
1
Kamil Przemysław Jeziorski
3 553
(12,53%)
-
2
Wojciech Zakrzewski
906
(3,19%)
-
3
Eugeniusz Jan Pawlicki
298
(1,05%)
-
5
Sebastian Karol Zawalski
562
(1,98%)
-
4
Ewelina Anna Zientalak
385
(1,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ
-
2
Daniel Emil Gowarzewski
155
(0,55%)
-
3
Wiesław Zbigniew Malinowski
70
(0,25%)
-
1
Andrzej Paweł Maciejewski
330
(1,16%)
-
4
Grażyna Zofia Walczyńska
63
(0,22%)
-
5
Agnieszka Majewska
172
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC
-
3
Hanna Wójcik
16
(0,06%)
-
2
Aleksandra Karolina Bartosiewicz
7
(0,02%)
-
1
Janusz Antoni Rutkowski
42
(0,15%)
-
4
Marek Wojciech Szor
6
(0,02%)
-
5
Józef Adam Piskorek
4
(0,01%)
Okręg 6
Osiedle Bałuty-Doły, Osiedle Julianów-Marysin-Rogi, Osiedle Łagiewniki, Osiedle Śródmieście-Wschód, Osiedle Wzniesień Łódzkich
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ
-
6
Michał Andrzej Olejniczak
2 211
(6,49%)
-
1
Monika Sylwia Malinowska-Olszowy
7 362
(21,62%)
-
3
Kamil Łukasz Deptuła
2 541
(7,46%)
-
5
Agata Patrycja Stacewicz
2 199
(6,46%)
-
2
Elżbieta Barbara Bartczak
4 242
(12,46%)
-
7
Piotr Przemysław Paduszyński
1 364
(4,01%)
-
4
Paweł Jędrachowicz
1 127
(3,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
-
1
Jan Nikodem Waliszewski
122
(0,36%)
-
2
Tomasz Stanisław Sobczak
31
(0,09%)
-
5
Józef Stępień
24
(0,07%)
-
3
Anna Smolińska
32
(0,09%)
-
4
Anna Leks
17
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL
-
4
Patrycja Dłutkiewicz-Workowska
28
(0,08%)
-
1
Angelika Anna Skibińska
96
(0,28%)
-
2
Beata Józefa Skibińska
29
(0,09%)
-
3
Małgorzata Katarzyna Dłutkiewicz
26
(0,08%)
-
5
Daniel Krzysztof Duda
65
(0,19%)
-
7
Michał Chmielewski
39
(0,11%)
-
6
Łukasz Paweł Tomczyk
24
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ
-
2
Aleksander Kacper Kozakiewicz
52
(0,15%)
-
3
Mateusz Jan Kosiński
65
(0,19%)
-
4
Halina Małgorzata Spanopulos
51
(0,15%)
-
1
Wojciech Antoni Górski
430
(1,26%)
-
6
Karolina Bogumiła Dzikowska
55
(0,16%)
-
7
Artur Jan Brylikowski
51
(0,15%)
-
5
Katarzyna Paczyńska
63
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Grażyna Kietla
84
(0,25%)
-
2
Marianna Michalina Skrobiszewska
168
(0,49%)
-
3
Piotr Jarosław Bartczak
146
(0,43%)
-
1
Rafał Witold Górski
1 042
(3,06%)
-
6
Izabela Henryka Leśniewska
104
(0,31%)
-
5
Bartosz Mikołaj Chonorowicz
37
(0,11%)
-
7
Łukasz Jan Kamiński
188
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI
-
2
Elżbieta Ewa Fidelus-Kosielska
84
(0,25%)
-
5
Marek Franciszek Siekiera
68
(0,20%)
-
4
Roger Sebastian Tokarz
28
(0,08%)
-
1
Dorota Bogumiła Derecka
285
(0,84%)
-
3
Dariusz Andrzej Mikołajczyk
88
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!
-
7
Kasper Cezary Ługowski
54
(0,16%)
-
1
Michał Adam Gauza
368
(1,08%)
-
6
Ewa Małgorzata Linek
33
(0,10%)
-
2
Mariusz Paweł Sokołowicz
119
(0,35%)
-
5
Maciej Sławomir Kloc
30
(0,09%)
-
3
Grażyna Alicja Skrzekotowska-Sobczak
125
(0,37%)
-
4
Iwona Agata Ławicka
142
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bartłomiej Waldemar Dyba-Bojarski
5 039
(14,80%)
-
5
Andrzej Stanisław Bujnowski
163
(0,48%)
-
2
Marek Bogumił Gruszka
785
(2,31%)
-
4
Barbara Teresa Sibińska
413
(1,21%)
-
6
Magdalena Katarzyna Kołecka
352
(1,03%)
-
3
Paweł Górski
1 060
(3,11%)
-
7
Monika Anna Dziuba
616
(1,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC
-
2
Natalia Jadwiga Markowiak
17
(0,05%)
-
3
Kamila Estera Targalska
8
(0,02%)
-
1
Sławomir Stanisław Kobosa
42
(0,12%)
-
5
Małgorzata Aniela Rudzińska
7
(0,02%)
-
4
Robert Piotr Szczepański
13
(0,04%)
Okręg 7
Osiedle Andrzejów, Osiedle Chojny-Dąbrowa, Osiedle Nr 33, Osiedle Wiskitno, Osiedle Zarzew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ
-
4
Janusz Urbańczyk
857
(2,43%)
-
5
Ewa Agnieszka Bujnowicz-Zelt
1 517
(4,30%)
-
1
Adam Piotr Wieczorek
6 426
(18,23%)
-
6
Agnieszka Dalach
976
(2,77%)
-
7
Robert Ryszard Pawlak
1 263
(3,58%)
-
3
Bogusław Hubert
3 191
(9,05%)
-
2
Małgorzata Krystyna Niewiadomska-Cudak
7 308
(20,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
-
1
Oktawian Jerzy Krakowiak
100
(0,28%)
-
2
Marcin Krzysztof Pytka
39
(0,11%)
-
4
Adam Wiesław Skalski
26
(0,07%)
-
5
Jolanta Barbara Biernacka
15
(0,04%)
-
3
Joanna Katarzyna Zarębska
41
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL
-
1
Kamil Krzysztof Maciąg
84
(0,24%)
-
6
Lech Włodzimierz Stańczyk
34
(0,10%)
-
2
Violetta Agnieszka Maciąg
53
(0,15%)
-
5
Grażyna Janina Rudnicka
41
(0,12%)
-
3
Anna Mokrzycka
26
(0,07%)
-
4
Mateusz Oskar Skibiński
18
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ
-
1
Krzysztof Gniewomir Lipczyk
443
(1,26%)
-
3
Katarzyna Elżbieta Nowakowska
90
(0,26%)
-
4
Milena Natalia Kaźmierczak
101
(0,29%)
-
2
Mateusz Patryk Miara
63
(0,18%)
-
5
Mikołaj Jan Biskupski
40
(0,11%)
-
6
Elżbieta Jadwiga Wolak
49
(0,14%)
-
7
Krzysztof Marcin Macherzyński
34
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Piotr Robert Jankowski
824
(2,34%)
-
4
Marek Tomasz Micielski
69
(0,20%)
-
6
Marek Adam Mokwiński
62
(0,18%)
-
2
Jan Szałowski
228
(0,65%)
-
5
Jolanta Bogumiła Sielska
132
(0,37%)
-
7
Emilia Marta Karpicka-Jadczak
152
(0,43%)
-
3
Iwona Debora Ritter
90
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI
-
7
Jerzy Maciej Nowocień
38
(0,11%)
-
1
Elżbieta Jadwiga Wróblewska
182
(0,52%)
-
2
Adam Stanisław Staniszewski
33
(0,09%)
-
5
Julia Magda Czerwińska
59
(0,17%)
-
4
Jakub Hahn
24
(0,07%)
-
6
Maciej Piotr Piorun
52
(0,15%)
-
3
Teresa Lichota
58
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!
-
1
Martyna Natalia Urbańczyk
262
(0,74%)
-
2
Ewa Magdalena Szmitka
129
(0,37%)
-
4
Piotr Krzysztof Rzeńca
32
(0,09%)
-
6
Tomasz Załuski
47
(0,13%)
-
3
Anna Maria Budecka
40
(0,11%)
-
5
Iwona Alicja Majak
33
(0,09%)
-
7
Bogdan Jerzy Jankowski
20
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Maciej Stasiak
5 081
(14,42%)
-
2
Sebastian Brunon Tylman
1 494
(4,24%)
-
5
Damian Patryk Wagner
263
(0,75%)
-
4
Mirosław Henryk Buczek
432
(1,23%)
-
6
Krystyna Gondorek
465
(1,32%)
-
7
Aleksandra Anna Warszakowska
417
(1,18%)
-
3
Iwona Maja Rasała
1 137
(3,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ
-
4
Magdalena Teodozja Walczyńska
97
(0,28%)
-
1
Sławomir Dariusz Dziubek
175
(0,50%)
-
2
Ryszard Bielasik
44
(0,12%)
-
3
Marek Piotr Bińczyk
79
(0,22%)
-
5
Żaneta Mariola Urbańska
158
(0,45%)
Okręg 8
Osiedle Dolina Łódki, Osiedle Mileszki, Osiedle Nowosolna, Osiedle Olechów-Janów, Osiedle Stoki-Sikawa-Podgórze, Osiedle Widzew-Wschód
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ
-
4
Jakub Bogdan Szymanowicz
237
(0,61%)
-
5
Marta Paulina Przywara
2 096
(5,36%)
-
6
Piotr Grzegorz Kowalski
724
(1,85%)
-
7
Antonina Majchrzak
1 008
(2,58%)
-
2
Tomasz Piotr Kacprzak
4 612
(11,80%)
-
3
Sylwester Stefan Pawłowski
1 870
(4,78%)
-
1
Hanna Elżbieta Zdanowska
13 591
(34,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
-
1
Zbigniew Sławomir Maurer
97
(0,25%)
-
2
Marta Justyna Pierzchalska
36
(0,09%)
-
3
Zbigniew Józef Skatulski
14
(0,04%)
-
5
Krzysztof Szczerba
27
(0,07%)
-
4
Joanna Źródelna
33
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL
-
6
Andrzej Szymowski
21
(0,05%)
-
3
Danuta Zarzycka
45
(0,12%)
-
1
Piotr Wiktor Misztal
326
(0,83%)
-
4
Monika Izabella Skibińska
30
(0,08%)
-
2
Zygmunt Jan Misztal
37
(0,09%)
-
5
Renata Emilia Nowak
25
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ
-
2
Damian Filip Majewski
76
(0,19%)
-
1
Krzysztof Maria Kiryszewski
231
(0,59%)
-
4
Aleksandra Komorowska
61
(0,16%)
-
7
Michał Ksawery Kociński
36
(0,09%)
-
6
Daniel Teodor Ross
25
(0,06%)
-
3
Maria Jolanta Miś
128
(0,33%)
-
5
Agnieszka Joanna Zawada
61
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Beata Elżbieta Kołaczyk
95
(0,24%)
-
5
Kamil Ireneusz Jedliński
80
(0,20%)
-
1
Piotr Siemiński
698
(1,79%)
-
3
Tomasz Ryszard Anders
120
(0,31%)
-
4
Kornel Norbert Kołaczyk
58
(0,15%)
-
7
Teresa Maria Adamska
181
(0,46%)
-
2
Janina Genowefa Tropisz
99
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI
-
4
Damian Radosław Pazdykiewicz
41
(0,10%)
-
3
Jadwiga Bożena Cieślińska
120
(0,31%)
-
1
Mariusz Zieliński
305
(0,78%)
-
2
Mateusz Piotr Frątczak
96
(0,25%)
-
5
Barbara Jolanta Sabela
128
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!
-
2
Ewa Łucja Świdzińska
568
(1,45%)
-
4
Marcin Grzegorz Bałczewski
50
(0,13%)
-
5
Damian Włodzimierz Graczyk
28
(0,07%)
-
1
Michał Wojciech Kwiatkowski
971
(2,48%)
-
3
Sławomir Antoni Berdziński
51
(0,13%)
-
7
Joanna Katarzyna Zimmer
184
(0,47%)
-
6
Dominika Karolina Żuk
46
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Kazimierz Antoni Kluska
1 544
(3,95%)
-
1
Rafał Artur Markwant
5 183
(13,26%)
-
2
Ilona Adrianna Kotleska
1 505
(3,85%)
-
6
Magdalena Teresa Rzadkowolska
196
(0,50%)
-
4
Zbigniew Henryk Karmela
369
(0,94%)
-
5
Maria Joanna Maciaszczyk
657
(1,68%)
-
7
Paweł Cirkot
271
(0,69%)