Trzy porażki drużyny Organiki

(m. st.)
Siatkarki Organiki nie odniosły sukcesu w Jarocinie.
Siatkarki Organiki nie odniosły sukcesu w Jarocinie. fot. Paweł Łacheta
W niedzielę zakończył się w Jarocinie turniej siatkarek o puchar burmistrza tego miasta. Zwycięzcą została drużyna Pałacu Bydgoszcz, która w decydującym meczu pokonała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2.

Startujące w tej imprezie siatkarki Organiki Budowlani przegrały kolejno z Dąbrową Górniczą 2:3, z Pałacem Bydgoszcz 0:3 i PPTS Piła 1:3, zajmując ostatnie miejsce.

Organika: Grbac, Roussaeux (najlepsza przyjmująca turnieju), Mróz, Mirek, Goles, de Paula, Ciesielska (libero), Bryda, Mikołajewska, Wójcik.

W nadchodzący weekend łodzianki wezmą udział w tradycyjnym turnieju w Szamotułach, już w najsilniejszym składzie z Karoliną Kosek i Anitą Kwiatkowską, gdzie ich rywalkami będą trzy najlepsze drużyny ekstraklasy w poprzednim sezonie: Muszynianka Muszyna, Aluprof Bielsko-Biała i Atom Trefl Sopot.