Polska wygrała z Brazylią 3:2. Łatwo nie było, zobaczcie wideo

redakcja
16 września w Atlas Arenie w Łodzi. Polska pokonała Brazylię. ...
16 września w Atlas Arenie w Łodzi. Polska pokonała Brazylię. ... Adam Tubilewicz
16 września w Atlas Arenie w Łodzi. Polska pokonała Brazylię. Zobaczcie wideo.

POLSKA ROSJA TRANSMISJA MECZU MŚ W SIATKÓWCE 2014 17 WRZEŚNIA. TRANSMISJA TV I ONLINE

To nie był łatwy mecz. 16 września w łódzkiej Atlas Arenie gospodarz tegorocznych mistrzostw spotkał się z broniącą tytułu mistrza Brazylią. Na początku lepsza była polska drużyna, która wygrała pierwszy set. Potem było niestety coraz gorzej.

Polska - Brazylia w Atlas Arenie. Zobaczcie zdjęcia kibiców

Brazylia wygrała dwa sety pod rząd. Nasi siatkarze zdążyli się na szczęście pozbierać odrobili straty i wygrali cały mecz. Tie-break zakończył się wynikiem 17:15 dla polskiej drużyny. Spotkaniu towarzyszyło wiele emocji, polski siatkarz Michał Kubiak dostał czerwoną kartkę od sędziego z Iranu. Sędziego po spotkaniu na celownik wzięli polscy internauci o stworzyli serię memów z sędzią w roli głównej. Zobaczcie filmowe podsumowanie meczu.