Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w Lęborku
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w Lęborku podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- LITWIN Jarosław Adam - KWW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY: 57,88% (7 524 głosów)
- NAMYŚLAK Witold Tadeusz - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 42,12% (5 476 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- POBŁOCKA Nikola Natalia: pozycja 1 : 2,02% (610 głosów)
- MALEK Zbigniew Andrzej: pozycja 2 : 2,02% (610 głosów)
- LIBICH Ryszard Marian: pozycja 3 : 2,02% (610 głosów)
- BOBKOWSKA Magdalena Nikola: pozycja 4 : 2,02% (610 głosów)
- ZABOROWSKA Marlena Izabela: pozycja 5 : 2,02% (610 głosów)
- OPARA Marian: pozycja 6 : 2,02% (610 głosów)
- ZOSIK Monika Anna: pozycja 7 : 2,02% (610 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SIWKA Krzysztof Leszek: pozycja 1 : 3,5% (1 056 głosów)
- SZCZEPAŃSKA Teresa: pozycja 2 : 3,5% (1 056 głosów)
- WILMONT Katarzyna: pozycja 3 : 3,5% (1 056 głosów)
- RYBICKI Mirosław Zbigniew: pozycja 4 : 3,5% (1 056 głosów)
- PEKRÓL Grażyna Marta: pozycja 5 : 3,5% (1 056 głosów)
- WYSOCKA Elżbieta Teresa: pozycja 6 : 3,5% (1 056 głosów)
- MIKOŁAJCZYK Tadeusz Bronisław: pozycja 7 : 3,5% (1 056 głosów)
- GRUDZIŃSKI Marcin Piotr: pozycja 8 : 3,5% (1 056 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD:
- MARCISZ Elżbieta Barbara: pozycja 1 : 2,05% (617 głosów)
- MIOTK-SIKORSKA Monika Anna: pozycja 2 : 2,05% (617 głosów)
- JANCZAK Michał: pozycja 3 : 2,05% (617 głosów)
- SPRETKA Agata Grażyna: pozycja 4 : 2,05% (617 głosów)
- GOŁĄBOWICZ Aleksandra Weronika: pozycja 5 : 2,05% (617 głosów)
- MATUSZAK Rafał Błażej: pozycja 6 : 2,05% (617 głosów)
- PACZYŃSKA Katarzyna Aldona: pozycja 7 : 2,05% (617 głosów)
- KOWALCZUK Bartosz Adam: pozycja 8 : 2,05% (617 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA:
- OBOLEWSKI Artur Jarosław: pozycja 1 : 2,05% (617 głosów)
- ŁUKIAN Halina Danuta: pozycja 2 : 2,05% (617 głosów)
- KWAŚNIEWSKI Oskar Dawid: pozycja 3 : 2,05% (617 głosów)
- KRUPSKI Janusz Wojciech: pozycja 4 : 2,05% (617 głosów)
- WOJCIECHOWICZ Wiesława Jadwiga: pozycja 5 : 2,05% (617 głosów)
- LIPIŃSKA Renata Barbara: pozycja 6 : 2,05% (617 głosów)
- TESSMER Anetta Ewa: pozycja 7 : 2,05% (617 głosów)
- KURZYDŁO Marian Krzysztof: pozycja 8 : 2,05% (617 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY:
- SZWIEC Dawid Jerzy: pozycja 1 : 3,13% (944 głosów)
- MIEDZIŃSKA Magdalena Elżbieta: pozycja 2 : 3,13% (944 głosów)
- PILARSKA Klaudia Małgorzata: pozycja 3 : 3,13% (944 głosów)
- DUBICKI Radosław Piotr: pozycja 4 : 3,13% (944 głosów)
- JANKOWSKA Ewelina: pozycja 5 : 3,13% (944 głosów)
- CZACHOROWSKA Patrycja: pozycja 6 : 3,13% (944 głosów)
- KARCZEWSKI Szymon: pozycja 7 : 3,13% (944 głosów)
- LITWIN Tomasz: pozycja 8 : 3,13% (944 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- LECIEJEWSKI Leszek Grzegorz: pozycja 1 : 2,68% (561 głosów)
- KONDRATOWICZ Paweł Janusz: pozycja 2 : 2,68% (561 głosów)
- MAŁKIEWICZ Kamil Patryk: pozycja 3 : 2,68% (561 głosów)
- SZYMCZAK Teresa Ewa: pozycja 4 : 2,68% (561 głosów)
- RAWLIK Alicja: pozycja 5 : 2,68% (561 głosów)
- GOSTKOWSKA Teresa Wanda: pozycja 6 : 2,68% (561 głosów)
- SIKORA Piotr: pozycja 7 : 2,68% (561 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ŚWIĄTCZAK Krzysztof: pozycja 1 : 3,77% (790 głosów)
- RICHERT Marek Andrzej: pozycja 2 : 3,77% (790 głosów)
- WOŹNIAKOWSKI Marek: pozycja 3 : 3,77% (790 głosów)
- MAŁACHOWICZ Irena Mariola: pozycja 4 : 3,77% (790 głosów)
- GOŁOJUCH Beata Elfrieda: pozycja 5 : 3,77% (790 głosów)
- ENGEL Marzena Zofia: pozycja 6 : 3,77% (790 głosów)
- SYNAKOWSKI Robert: pozycja 7 : 3,77% (790 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD:
- CHMIEL Konrad Piotr: pozycja 1 : 2,43% (508 głosów)
- WALKUSZ Alicja Gertruda: pozycja 2 : 2,43% (508 głosów)
- ZAKOLSKA Alicja: pozycja 3 : 2,43% (508 głosów)
- DAWIDOWICZ Marcin Leszek: pozycja 4 : 2,43% (508 głosów)
- ŚMIECHOWSKA Justyna Małgorzata: pozycja 5 : 2,43% (508 głosów)
- WOJNOWSKI Ireneusz: pozycja 6 : 2,43% (508 głosów)
- KRUPSKA Katarzyna Anna: pozycja 7 : 2,43% (508 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA:
- OSZMIAN Bogdan Antoni: pozycja 1 : 2,3% (481 głosów)
- ŁAGA Łucjan: pozycja 2 : 2,3% (481 głosów)
- JARCZYŃSKI Marcin Waldemar: pozycja 3 : 2,3% (481 głosów)
- GAD Andrzej: pozycja 4 : 2,3% (481 głosów)
- SOSZLER Małgorzata: pozycja 5 : 2,3% (481 głosów)
- KRAWCZYK Katarzyna Wanda: pozycja 6 : 2,3% (481 głosów)
- LEJK Joanna: pozycja 7 : 2,3% (481 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY:
- BIZEWSKA Małgorzata: pozycja 1 : 3,11% (650 głosów)
- SKÓROWSKI Daniel Albert: pozycja 2 : 3,11% (650 głosów)
- KRYSIŃSKA Katarzyna Agnieszka: pozycja 3 : 3,11% (650 głosów)
- GRZENKOWICZ Szymon Andrzej: pozycja 4 : 3,11% (650 głosów)
- ŚWIĄTEK Wiktoria Karina: pozycja 5 : 3,11% (650 głosów)
- STRZELECKI Paweł: pozycja 6 : 3,11% (650 głosów)
- GÓRSKI Maciej: pozycja 7 : 3,11% (650 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- FLORIN Mateusz Tomasz: pozycja 1 : 2,5% (512 głosów)
- RUDYK Zbigniew Leonard: pozycja 2 : 2,5% (512 głosów)
- RAPANOWICZ Robert Sebastian: pozycja 3 : 2,5% (512 głosów)
- KREFT Małgorzata Irena: pozycja 4 : 2,5% (512 głosów)
- KULASZEWICZ Ewa: pozycja 5 : 2,5% (512 głosów)
- DAWIDOWSKA Urszula: pozycja 6 : 2,5% (512 głosów)
- GRABSKI Zbigniew: pozycja 7 : 2,5% (512 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SOPYŁŁO Tomasz Szczepan: pozycja 1 : 3,35% (687 głosów)
- PASKO-PORYS Jan Alex: pozycja 2 : 3,35% (687 głosów)
- FORMELA Ewa Jadwiga: pozycja 3 : 3,35% (687 głosów)
- NOWAK Katarzyna Małgorzata: pozycja 4 : 3,35% (687 głosów)
- FILIP Adrian: pozycja 5 : 3,35% (687 głosów)
- BONIASZCZUK Elżbieta Patrycja: pozycja 6 : 3,35% (687 głosów)
- PEPŁOWSKA Marlena Anna: pozycja 7 : 3,35% (687 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD:
- BIANGA Patryk Marcin: pozycja 1 : 2,4% (491 głosów)
- SZARA-MIKLASZEWSKA Marta: pozycja 2 : 2,4% (491 głosów)
- STUDZIŃSKA Aleksandra Marta: pozycja 3 : 2,4% (491 głosów)
- SYLDATK Sebastian Tadeusz: pozycja 4 : 2,4% (491 głosów)
- PĄCZEK Katarzyna Elżbieta: pozycja 5 : 2,4% (491 głosów)
- ROMANOWSKI Jakub Tadeusz: pozycja 6 : 2,4% (491 głosów)
- KRÓL Zdzisław Stanisław: pozycja 7 : 2,4% (491 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA:
- STENKA Adam Jan: pozycja 1 : 1,56% (320 głosów)
- LIBICH Bogdan Józef: pozycja 2 : 1,56% (320 głosów)
- POPIN Grzegorz: pozycja 3 : 1,56% (320 głosów)
- WRÓBLEWSKA Małgorzata Maria: pozycja 4 : 1,56% (320 głosów)
- GAŁKA Magdalena Elżbieta: pozycja 5 : 1,56% (320 głosów)
- BLOCH Zbigniew Sławomir: pozycja 6 : 1,56% (320 głosów)
- LIPKOWSKA Katarzyna: pozycja 7 : 1,56% (320 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY:
- ZIMNOWODA Radosław Edward: pozycja 1 : 4,48% (917 głosów)
- MICHALAK Izabela Ewa: pozycja 2 : 4,48% (917 głosów)
- HRYCYK Łukasz Damian: pozycja 3 : 4,48% (917 głosów)
- FORMELA-KOZIACZ Dagmara Barbara: pozycja 4 : 4,48% (917 głosów)
- DAWIDOWSKI Sebastian: pozycja 5 : 4,48% (917 głosów)
- MIĘTKA Monika Klaudia: pozycja 6 : 4,48% (917 głosów)
- RAMCZYK Marcin Henryk: pozycja 7 : 4,48% (917 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KURIATA Łukasz: pozycja 1 : 1,97% (421 głosów)
- MALEK-REIKOWSKA Danuta Ewa: pozycja 2 : 1,97% (421 głosów)
- ULENBERG Elżbieta: pozycja 3 : 1,97% (421 głosów)
- PAŁYS Eugeniusz Jan: pozycja 4 : 1,97% (421 głosów)
- RAWLIK Zdzisław: pozycja 5 : 1,97% (421 głosów)
- BRODALSKA Monika Maria: pozycja 6 : 1,97% (421 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- NAMYŚLAK Witold Tadeusz: pozycja 1 : 4,13% (882 głosów)
- BIELA Małgorzata: pozycja 2 : 4,13% (882 głosów)
- KRAWIEC Ireneusz: pozycja 3 : 4,13% (882 głosów)
- SZYBISTY Piotr: pozycja 4 : 4,13% (882 głosów)
- WOŹNIAK Kinga Marzena: pozycja 5 : 4,13% (882 głosów)
- CZAJKA Rafał Kamil: pozycja 6 : 4,13% (882 głosów)
- BARAŃSKA Małgorzata Elżbieta: pozycja 7 : 4,13% (882 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD:
- CYBULA Zbigniew Stanisław: pozycja 1 : 1,25% (266 głosów)
- SAŁATA Michał Mirosław: pozycja 2 : 1,25% (266 głosów)
- BĄK Rafał: pozycja 3 : 1,25% (266 głosów)
- MICHALAK Marzena: pozycja 4 : 1,25% (266 głosów)
- PAWLUK Sylwia Katarzyna: pozycja 5 : 1,25% (266 głosów)
- SIKORA Magdalena Marta: pozycja 6 : 1,25% (266 głosów)
- LUBAŃSKI Andrzej Rafał: pozycja 7 : 1,25% (266 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA:
- GRYŃ Jarosław: pozycja 1 : 0,83% (178 głosów)
- SAWA Anna: pozycja 2 : 0,83% (178 głosów)
- RYBAK Danuta Leokadia: pozycja 3 : 0,83% (178 głosów)
- BOCIAN Rafał Artur: pozycja 4 : 0,83% (178 głosów)
- CHOMICZEWSKI Cezary: pozycja 5 : 0,83% (178 głosów)
- SOBOLEWSKA-MILCZARCZYK Kamila: pozycja 6 : 0,83% (178 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LITWINA CZAS NA ZMIANY:
- POBŁOCKA Bożena Małgorzata: pozycja 1 : 6,5% (1 387 głosów)
- LITWIN Jarosław Adam: pozycja 2 : 6,5% (1 387 głosów)
- DZIENISZ Marcelina Katarzyna: pozycja 3 : 6,5% (1 387 głosów)
- ŚWIĄTEK Łukasz Sebastian: pozycja 4 : 6,5% (1 387 głosów)
- SZELIGA-ZAJĄC Iwona Katarzyna: pozycja 5 : 6,5% (1 387 głosów)
- FRANKIEWICZ Michał: pozycja 6 : 6,5% (1 387 głosów)
- WĄTROBA Marek: pozycja 7 : 6,5% (1 387 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?