Organika Budowlani Łódź - SMS Sosnowiec 3:2

arzi46
arzi46
Zacięty mecz 1 ligi kobiet pomiędzy KS Organika Budowlani Łódź i SMS PZPS I Sosnowiec zakończył się dla łodzianek zwycięstwem 3:2.

Po emocjonującym spotkaniu siatkarki Organiki Łodź pokonały na własnym parkiecie zespół SMS Sosnowiec.

Po dwóch pierwszych setach łodzianki prowadziły 2:0 i wydawało się, iż trzeci set to tylko formalność. Niestety, w trzeciej partii meczu nasze zawodniczki roztrwoniły wcześniej wypracowaną, kilkupunktową przewagę i w rezultacie przegrały seta.

Po dość niewyraźnym czwartym secie w wykonaniu Organiki, zawodniczki z Sosnowca wyrównały stan meczu na 2:2 i doprowadziły do tie breaka, tym samym zamykając Organice drogę do zdobycia kolejnych 3 punktów.

Na szczęście nasze zawodniczki pokazały, że to one walczą o awans do przyszłorocznych rozgrywek Plus Ligi Kobiet i w pięknym stylu wygrały piątego seta.