Na plaży o puchar prezydenta

(mm)
Zwycięzcy II turnieju eliminacyjnego Pucharu Prezydenta Łodzi - Andrzej Piotrowski i Tomasz Karbowicz
W II turnieju eliminacyjnym rozgrywek o Puchar Prezydenta Łodzi w siatkówce plażowej, wygrali triumfatorzy ubiegłorocznej imprezy Andrzej Piotrowski i Tomasz Karbowicz (Bruhn Transport Polska).

W II turnieju eliminacyjnym rozgrywek o Puchar Prezydenta Łodzi w siatkówce plażowej, wygrali triumfatorzy ubiegłorocznej imprezy Andrzej Piotrowski i Tomasz Karbowicz (Bruhn Transport Polska). Na obiektach TKKF „Dzikusy” w finałowej walce Piotrowski/Karbowicz pokonali w finale 2:1 parę Jakub Chojecki i Grzegorz Klimek.

Wyniki II Turnieju Eliminacyjnego Pucharu Prezydenta Łodzi:

1. Andrzej Piotrowski/Tomasz Karbowicz 140 pkt.

2. Grzegorz Klimek/Jakub Chojecki 126 pkt.

3. Robert Żuchowski/Łukasz Jałoza 112 pkt.

4. Maciej Zendeł/Robert Mielczarek 98 pkt.

Klasyfikacja łączna po II turniejach:

1. Tomasz Karbowicz Tomasz 228 pkt.

2. Krzysztof Sęwita i Wojciech Strzelczyk po 169 pkt.

4-6. Piotr Kłaczek, Piotr Łagodziński, Łukasz Łagodziński 150 pkt.

7. Wojciech Blomberg 145 pkt.

8. Andrzej Piotrowski 140 pkt.

9-10. Grzegorz Klimek i Jakub Chojecki 126 pkt.

III turniej eliminacyjny zostanie rozegrany 5 i 6 lipca na boiskach przy ul. Skrzetuskiego, a IV tydzień później (12-13.07) na boiskach MOSiR Łódź Górna.