ŁKS Łódź - Wisła Płock 1:0 - minuta po minucie

redakcja
redakcja
Dziś o godz. 18 na stadionie przy al. Unii 2 rozpoczął się mecz 1 ligi piłki nożnej ŁKS Łódź - Wisła Płock.

Zapraszamy wszystkich do naszej relacji na żywo wzbogaconej zdjęciami wrzucanymi online. Wszystko to dzięki specjalnej aplikacji MoDO (wiecej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Wkrótce także wideo i obszerniejsza foto relacja z meczu.

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

ŁKS Łódź - Wisła Płock

1: (0:0)

Bramki: 61' Świątek

ŁKS: Wyparło - Hajto, Adamski, Ognjanović, Klepczarek, Mowlik, Mączyński (57. Świątek), Vayer, Kujawa, Sikora (57. Sieran) , Nawrocik (82. Gikiewicz)

Wisła Płock: Mierzwa - Żytko, Jarczyk, Pacan, Sielewski (70. Wiśniewski), Chwastek, Wyszogrodzki, Grudzień (82. Mitura), Masłowski, Zaremba, Koczon

Kartki żółte: Wiśniewski (Wisła) - Mowlik, Veyer, Ognjanović, Kujawa (ŁKS)

0' - Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.
1' - Spotkanie rozpoczęło się.
7' - w tej chwili na boisku nie dzieje się nic ciekawego.
15' - Fatalny poziom spotkania. Piknikowa atmosfera, zero strzałów na którąkolwiek z bramek.

20' - Groźny strzał nowego nabytku ŁKS, Mączyńskiego, jednak w środek bramki.
29' - Mega nudy. Nie zmienił obrazu gry nawet strzał Kujawy. Mecz na 0:0.
37' - Nadal fatalnie na boisku. Przewaga ŁKS, z której nic nie wynika. Zero strzałów na bramki.
45' - Tuż przed końcem bardzo słabej połowy jedna akcja Wisły, jednak w sytuacji sam na sam górą Bodzio W.
45'+1 - Koniec fatalnej pierwszej połowy. Poziom gry przybliżony do 5 ligii. Jeśli zawodnicy będą grać tak dalej, kibice powinni żądać zwrotu pieniędzy wydanych na bilety.
46' - Początek drugiej połowy spotkania.
50' - Żółtą kartką ukarany Mowlik.
52' - Nawocik sam na sam z Mierzwą. Górą bramkarz Wisły.
57'- Podwójna zmiana w ŁKS. Na boisku Siernat i Swiątek.
61' - GOOOL! Lewą stroną pociągnał Veyer, podał do Kujawy, który przedłużył do Świątka. Ten z bliska na 1:0.
70' - Zmiana w Wiśle, która zaczyna dominować na boisku.
72' - Żółta kartka dla Veyera, chwilę potem tak samo ukarany Ognjanović i Kujawa.
82' - Na boisku Gikiewicz w ŁKS i Mitura w Wiśle.
84' - Niezłe uderzenie Hajty z wolnego, jednak bramkarz gości broni strzał.
90'+1 - Wisła w fenomenalnej sytuacji, ale zawodnik z gości z dwóch metrów nie trafił w piłkę. Żółta kartka dla Wiśniewskiego.
90'+3 - Koniec spotkania. Po bardzo słabym meczu 1:0 dla łodzian.

Relację z meczu przeprowadzai Jacek Suliga i Łukasz Bartczak. Obsługa techniczna Marcin Bałczewski.

Od redakcji: Przypominamy, że każdy z Was może zostać dziennikarzem obywatelskim serwisu MM Moje Miasto! Zachęcamy Was do zamieszczania artykułów oraz nadsyłania zdjęć z ciekawych wydarzeń i imprez. Piszcie też o tym, co Wam się podoba, a co Wam przeszkadza w naszym mieście. Spróbujcie swych sił w roli reporterów obywatelskich eMeMki! Pokażcie innym to, co dzieje się wokół Was. Pokażcie, czym żyje Miasto.