ŁKS - Lechia Gdańsk 2:1 (koniec)

W piątek, o godz. 17:45 na stadionie przy al. Unii rozpoczęło się spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego i Lechii Gdańsk.

Bezpośrednią foto relację z tego meczu przeprowadza portal MM Moje Miasto Łódź. W relacji korzystamy ze specjalnej aplikacji MoDO (wiecej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk

2:1

Bramki: 71' Czerkas, 84' Kujawa - 51' Kowalczyk.

ŁKS: Wyparło - Ognjanović, Kujawa, Drumlak, (87. Mowlik) Leszczyński, Haliti, Kascelan, Gevorgyan, Czerkas (89. Bartosiewicz), Woźniczka, Świątek (59. Biskup).

Lechia: Bąk - Starosta (87. Kawa), Wołąkiewicz, Manuszewski (46. Midzierski), Mysona, Kaczmarek (77. Wiśniewski), Piątek, Trałka, Rogalski, Buzała, Kowalczyk.

Kartki żółte: Ognjanović, Kujawa, Woźniczka (ŁKS) - Mysona, Trałka, Piątek, Kaczmarek, Wiśniewski (Lechia).

0' - Dziś, o godz. 17:45 rozpocznie się mecz ŁKS z Lechią. Będzie to ostatni pojedynek łodzian w tym roku przed swoją publicznością
1' - Z lekkim opóźnieniem początek spotkania.
8' - Żółta kartka dla Ognjanovica, niewiele się dzieje na boisku.
20' - Nadal z boiska wieje nudą, składne akcje da się policzyć na palcach jednej dłoni. Zapewne to wina przemęczenia sezonem i zmrożonej murawy.
29' - ŁKS jest stroną przeważającą ale nic z tego nie wynika. Zawodnicy "walą głową w lechicki mur". Celne strzały na bramkę - jeden.
37' - Widzimy chyba najsłabsze spotkanie w wykonaniu ŁKS w tym sezonie. Zmęczeni piłkarze najlepiej chcieliby zakończyć ten sezon. 5 minut temu seria rzutów rożnych i nadal nic.
40' - Ognjanović nad poprzeczką. Nadal wielka bryndza na boisku.
42' - Żółta kartka dla Trałki.
44' - "Żółtko" dla kolejnego byłego gracza ŁKS - Mysony.
45' - Przerwa. Po bardzo słabej pierwszej połowie 0:0.
46' - Początek drugiej połowy. Jedna zmiana w Lechii. Za Manuszewskiego na boisku Midzierski.
48'- Żółta kartka dla Karola Piątka.
51' - Pierwszy strzał Lechii w tym spotkaniu. Po podaniu Kaczmarka bramkę strzela Kowalczyk.
59' - Biskup za Świątka. Chwilę przed Buzała strzelał nad bramką.
62' - Żółta kartka dla Kaczmarka.
71' - GOOOOOL!! Po dośrodkowaniu Gevorgyana głową strzela Czerkas.
77' - Żółta kartka dla Kujawy, za chwilę zmiana w Lechii.
79' - Buzała strzelał w krótki róg. Wyparło broni, rzut rożny dla Lechii Gdańsk.
81' - Ognjanović nad poprzeczką.
82' - Żółte kartki dla Woźniczki i Wiśniewskiego.

84' - GOOOOL!!! Zamieszanie pod bramką Lechii. Gola strzela Kujawa.

87' - Na boisku Mowlik za Drumlaka i Kawa za Starostę.
89' - Z boiska schodzi strzelec pierwszej bramki dla ŁKS - Czerkas.

90' - Koniec spotkania. ŁKS wygrał 2:1 z Lechią Gdańsk.

Relację przeprowadzia: Łukasz Bartczak, obsługa techniczna: Marcin Bałczewski.