Kolejarz Stróże - ŁKS 1:0

ml
W niedzielę ŁKS rozegrał wyjazdowy mecz z Kolejarzem Stróże. Łodzinie wygrali 1:0, choć kończyli mecz w osłabieniu - w 62 minucie Jakub Kosecki zobaczył drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Zwycięską bramkę dla ŁKS w 52 minucie strzelił Bartosz Romańczuk.

Kolejarz: Marcin Zarychta, Adrian Basta - Piotr Szymiczek - Tomasz Ciećko, Witold Cichy, Marcin Stefanik, Robert Drąg - Mariusz Mężyk, Tomasz Księżyc, Krzysztof Radwański, Krzysztof Lipecki, Michał Gryźlak, Piotr Madejski, Bartłomiej Socha.

ŁKS: Bogusław Wyparło, Artur Gieraga, Piotr Klepczarek, Michał Łabędzki, Adrian Woźniczka, Jakub Kosecki, Mariusz Mowlik, Krzysztof Mączyński - Szymon Salski, Marcin Smoliński - Rafał Kujawa, Bartosz Romańczuk Marcin Mięciel

Sędzia: Rafał Rokosz

Żółte kartki: Kolejarz - Krzysztof Lipecki, ŁKS - Mariusz Mowlik, Jakub Kosecki (2), Piotr Klepczarek