Eurobasket Women 2011: Czech Republic - France (Photos)

robert_zwolinski
W EuroBasket Women 2011 czas na decydujące rozstrzygnięcia. W meczu o 3. miejsce zagrają Czechy i Francja (live stream online).

Zobacz więcej meczów EuroBasket Women 2011

**Obie drużyny rozpoczęły dzisiejszy (3 lipca) mecz spokojnie. Czeszki szybko trafiły dwa razy za trzy punkty, a Francuzki grały bardziej pod kosz. Kilkupunktowe prowadzenie (20:15) objęły jednak nasze południowe sąsiadki.

CZECH REPUBLIC vs FRANCE MORE PHOTOS

W drugiej kwarcie Czeszki powiększyły swoją przewagę jeszcze o "oczko". Duża w tym zasługa francuskiej środkowej Isabelle Yacoubou-Dehoui, która raz po raz myliła się spod kosza (w 1. połowie trafiła tylko raz na siedem prób).

Jennifer Digbeu oraz Marion Laborde (dwa razy) zaczęły trójkami(36:36). Elhotova też trzy 39:36, ale kolejna Digbeu i przed 4. kwartą był remis 43:43.

W ostatniej części gry więcej sił miały Francuzki, prowadzone przez bardzo dobrze dysponowaną - Sandrine Gruda (26 punktów). Ostatecznie Francja wygrała z Czechami 63:56 i to ona zajęła 3. miejsce w EuroBasket Women 2011. Finał rozpocznie się o godzinie 20.30.

CZECH REPUBLIC VS FRANCE 56:63
(20:15, 10:9, 13:19, 13:20)

CZECH REPUBLIC: I. Burgrova (2 punkty), V. Bortelova (5 pkt.), K. Elhotova (17 pkt.), P. Kulichova (14 pkt.), E. Viteckova (13 pkt.) - J. Vesela (3 pkt.), R. Hejdova (0 pkt.), M. Zdrustova (0 pkt.), K. Bartonova (2 pkt.)

FRANCE:**I. Yacoubou-Dehoui (9 pkt.), C. Beikes (0 pkt.), S. Gruda (26 pkt.), C. Dumerc (3 pkt.), E. Gomis (5 pkt.) - E. Lawson (3 pkt.), J. Digbeu (8 pkt.), E. Miyem (2 pkt.), F. Lepron (0 pkt.), M. Laborde (7 pkt.)

<< EuroBasket Women 2011 - wyniki, tabele, bilety, plan Atlas Areny [serwis specjalny] >>