Dziennikarze MMŁódź wicemistrzami Łodzi!

Dziś w klubie Frame rozegrano dziennikarskie mistrzostwa Łodzi w futbolu stołowym. Drużyna MM Mojego Miasta Łódź zajęła w nich 2 miejsce.

Turniej zorganizował Łódzki Klub Futbolu Stołowego, a do zawodów zaproszono ekipy dziennikarzy z całego miasta.

Nasza ekipa przegrała w finale z zespołem Canal+/Gazeta Wyborcza 0:3 (1:5, 0:5, 2:5). Gole dla MM-ki zdobyli: 2 - Marcin Bałczewski, 1 - Jacek Suliga.

Poziom zawodów, co trzeba przyznać, był bardzo amatorski. Jednak nie sam wynik był najważniejszy, a udział i dobra zabawa. W czasie rozgrywki uczestników wspomagał Mistrz Świata w Trambambuli Filip Kubiatowicz.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy sukces naszej ekipy. Nasz zawodnik został wicemistrzem świata w Łapkach. Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Ortograficznego członek ekipy MM-ki został uznany za najlepszego uczestnika turnieju w kategorii V.I.P.

Czekamy na kolejne sukcesy, także w wykonaniu naszych użytkowników.