Budowlani Łódź - Juvenia Kraków 36:0 (10:0)

Jacek Suliga
Budowlani Łódź skutecznie zrewanżowali się krakowianom za minimalną porażkę w poprzedniej rundzie. Tym razem nie dali żadnych szans rywalom i pokonali ich 36:0.

Rugbiści łódzkiej drużyny przystąpili do meczu wyjątkowo zmotywowani. Przez cały mecz przewaga Budowlanych nie podlegała dyskusji. Byli lepsi w każdym elemencie gry.

Na najlepszą akcję spotkania kibice musieli poczekac do ostatniej minuty. Wtedy to piłkę na połowie boiska dostał Gomulak i mijając pięciu rywali przebiegł z nią 50 metrów zdobywając przyłożenie.

Kibice gromkimi brawami podziękowali zawodnikom Budowlanych za fantastyczną grę w tym meczu.

Punkty:
Budowlani Łódź: Maciej Maciejewski 10, Tomasz Stępień 6, Stanisław Niedźwiecki 5, Merad Gabunia 5, Andrzej Milczak 5, Piotr Gomulak 5.