Bieg Ulicą Piotrkowską 2013 [zdjęcia uczestników]

redakcja
redakcja
Bieg Ulicą Piotrkowską 2013 zostanie zorganizowany 25 maja. W ...
Bieg Ulicą Piotrkowską 2013 zostanie zorganizowany 25 maja. W ... Adam Tubilewicz
Bieg Ulicą Piotrkowską 2013 został zorganizowany 25 maja. W tym artykule znajdziecie zdjęcia uczestników.

Bieg Ulicą Piotrkowską został zorganizowany 25 maja. Tegoroczna, jedenasta już edycja wydarzenia zgromadziła w sumie rekordową liczbę 3500 uczestników.

Zwycięzcą głównego biegu został Kenijczyk Kirui Edwin, który przebiegł trasę w 30 minut. Pierwszą Polką, która przebiegła metę była Monika Kaczmarek, studentka administracji na Uniwersytecie Łódzkim - Taki dystans to dla mnie nie pierwszyzna, biegałam już kilkakrotnie na dystansie maratońskim - dodaje z uśmiechem Monika, którą w klasyfikacji pań wyprzedziły tylko dwie Rosjanki. **