Poniedziałek
8 - 8.45 – gimnastyka w wodzie (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
9 - 9.45 – gimnastyka w wodzie (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10 - 11.30 – nordic walking (Stawy Jana przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przy restauracji „Dworek”)
11 - 11.45 – zdrowy kręgosłup (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11 - 12 – tai chi (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14 - 16 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przy Hali Sportowej przy ul. Małachowskiego 7)
14.30 - 16 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
16.45 - 17.45 – samoobrona dla pań (Hala sportowa, ul. ks. Skorupki 21)
17 - 18 – aerobik dla wszystkich (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18.15 - 20 – sambo (Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21)
Wtorek
9.30 - 10.15 – gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10.30 - 11.15 – gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12 - 12.45 – zdrowy kręgosłup (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12 - 13.30 – nordic walking (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
17 - 18.00 – fitness, ćwiczenia wzmacniające (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Środa
10 - 11.30 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przy DPS przy ul. Krzemienieckiej)
12.30 - 13.30 – aerobik dla seniorów (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14 - 16 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przy Hali Sportowej przy ul. Małachowskiego 7)
14.15 - 16 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
16.45 - 17.45 – samoobrona dla pań (Hala sportowa, ul. ks. Skorupki 21)
17 - 18 – zajęcia z języka japońskiego i kultury Japonii (Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21)
19 - 21 – aikido (Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21)
Czwartek
8 - 8.45 – gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
9 - 9.45 – gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10 - 11 – tai chi (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10 - 11.45 – nordic walking (Stawy Jana przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przy restauracji „Dworek”)
11 - 11.45 – zdrowy kręgosłup (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
16.30 - 18 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przy strzelnicy)
Piątek
10 - 11 - gimnastyka 60+ w ramach Łódzkiej Akademii Zdrowia (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10 - 11.30 - nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
12.30 - 13.30 - gimnastyka ogólnorozwojowa (Hala Sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14 - 16 - nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przy Hali Sportowej przy ul. Małachowskiego 7)
18.30 - 20 - aikido (Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21)
Sobota
9 - parkrun w Parku Poniatowskiego - bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu
Jak czytać kolory szlaków turystycznych?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?