Plażówka na "Stawach Jana"

(mm)
Jutro o godz. 10.00 w ośrodku MOSiR „Stawy Jana” rozpocznie się kolejne eliminacje do VI Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Łodzi. Zapisy będą przyjmowane od godz. 9.15.

Zakończyły się natomiast Wojewódzkie Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej. W finałowym turnieju triumfowała para Andrzej Piotrowski i Tomasz Karbowicz i będzie reprezentowała Łódź w ogólnopolskich rozgrywkach 17–18 sierpnia w Sopocie. W finale zwycięzcy pokonali 2:0 parę Jacek Wojtczak i Marcin Buchalski. Trzecie miejsce zajęli Łukasz Łagodziński i Tomasz Sińczak, a czwarte Przemysław Antosiak i Robert Żuchowski.

Od czterech tygodni trwają rozgrywki młodzieżowe w siatkówce plażowej. W ostatnim turnieju wygrała para Tomasz Sińczak i Łukasz Łagodziński, która pokonała w finale drużynę Piotr Solecki, Witold Kosowski i Łukasz Walczak.

Po czterech turniejach na prowadzeniu znajduje się właśnie ten trzyosobowy zespół –29 pkt., a na kolejnych miejscach znajdują się: 2. Sebastian Lisiecki i Bartek Snowarski – 26 pkt., 3. Piotr Strożek i Michał Saganowski – 15 pkt., 4–5.

Tomasz Sińczak i Łukasz Łagodziński oraz Piotr Włodarczyk i Łukasz Zarębski po 10 pkt.

Kolejny turniej młodzieżowy zostanie rozegrany 14 bm. na obiekcie RSM „Bawełna” na Widzewie Janowie przy ul. Skrzetuskiego 17. Zapisy od godz. 9.15, mecze od godz. 10.00.