Mistrz dopadł czołówkę

(d)
Szalona była 13 kolejka Polskiej Ligi Siatkówki. Dwa czołowe zespoły nie wygrały nawet seta. Jak informowaliśmy, Skra pokonała w piątek w Bełchatowie Galaxię Kaffe Pamapol Częstochowa 3:0 (25:23, 32:30, 25:18).

Szalona była 13 kolejka Polskiej Ligi Siatkówki. Dwa czołowe zespoły nie wygrały nawet seta.

Jak informowaliśmy, Skra pokonała w piątek w Bełchatowie Galaxię Kaffe Pamapol Częstochowa 3:0 (25:23, 32:30, 25:18). Był to, nie tylko naszym zdaniem, najlepszy mecz bełchatowian, w tym sezonie. Spotkanie na szczycie rozegrano w Jastrzębiu, gdzie lider tabeli Ivett przegrał gładko z Mostostalem Kędzierzyn 0:3 (22:25, 22:25, 17:25). Była to szósta z rzędu wygrana obrońców tytułu i pierwsza porażka Jastrzębia we własnej hali. Pozostałe wyniki: Gwardia Wrocław - Morze Szczecin 3:1 (22:25, 25:12, 25:20, 25:22), PZU AZS Olsztyn - Gorzów 3:1 (21:25, 25:14, 25:17, 25:11), Polska Energia Sosnowiec - Nysa 3:0 (25:18, 25:15, 25:9).
1. Galaxia 13 30 33:14
2. Jastrzębie 13 30 32:14
3. Mostostal 13 30 34:17
4. Skra 13 25 27:16
5. Sosnowiec 13 25 30:18
6. Gwardia 13 21 26:27
7. Olsztyn 13 15 22:28
8. Morze 13 9 14:34