Widzew - Zawisza Bygdoszcz 2:1 [ZDJĘCIA]

opr.wm
Widzew - Zawisza 2:1. Dwie bramki dla Widzewa zdobył nowy napastnik łodzian Eduards Visnakovs. Krzysztof Szymczak
W drugiej kolejce T-Mobile Ekstraklasy w Łodzi odbył się mecz Widzew - Zawisza Bydgoszcz. Choć łodzianie rozpoczęli mecz bardzo słabo. Zawisza grał zdecydowanie lepiej i objął prowadzenie. Gdyby goście grali skuteczniej to pierwsza połowa mogłaby zakończyć się ich wysokim prowadzeniem. Jednak jeszcze przed przerwą to Widzew strzelił gola i zdołał wyrównać. W drugiej części mecz był już bardziej wyrównany. Spotkanie Widzew Zawisza zakończyło się wynikiem 2:1, a obie bramki dla Widzewa zdobył nowy napastnik łodzian Eduards Visnakovs.