(© Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do zderzenia forda fiesty z tramwajem linii 3 łódzkiego MPK doszło w sobotę na skrzyżowaniu ul. Przybyszewskiego i ul. Tatrzańskiej. W wyniku zderzenia ranne zostało dziecko podróżujące samochodem.

Do zderzenia doszło gdy jadąca fordem chciała skręcić z ul. Przybyszewskiego w lewo w ulicę Tatrzańską. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa tramwajowi MPK jadącemu w kierunku centrum Łodzi.

Po wypadku MPK uruchomiło autobusową komunikacje zastępczą, gdyż w kierunku centrum Łodzi nie kursowały tramwaje. Utrudniony był również przejazd przez skrzyżowanie.

Zobacz więcej zdjęć: Tramwaj zderzył się z fordem przy Tatrzańskiej. Dziecko w foteliku ranne

Komentarze (24)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Narkoman (gość) (świadek wypadku)

Skoro wszystko tak dobrze widziałaś, to dlaczego nie dodałaś, że nad tramwajem leciało UFO i błyskało kolorowo a świat był wesoły. Przecie razem braliśmy!

2121 (gość)

Następna stłuczka w której obrażenia ponosi dziecko w foteliku. Czy rodzice nie zapinają dzieci w tych fotelikach ?

KORBA (gość) (świadek wypadku)

Kolego jest jedna ważna sprawa wg KD przejazd tramwajowy jest traktowany jako kolejowy . A na takaim stawać nie można . A sprawa druga w tym miejscu często występuje zjawisko śliskiej szyny a niestety zatrzymać 40 ton na takiej szynie GDY HAMUJESZ METALEM NA METALU (KOŁO - SZYNA ) CZASEM GRANICZY Z CUDEM

normalny (gość)

tak czytam niektóre komentarze i sie zastanawiam czy ten naród kiedys wyzbędzie się tej nienawiści, którą przenosi w genach.

easyridermom (gość)

Do wszystkich, którzy tak bardzo nienawidzą motorniczych:
- Proponuję :
- przejść wszystkie stosowne badania (łącznie z psychotestami)
- zapłacić 5500 zł. za kurs
- zaliczyć kursy
- zdać egzaminy wewnętrzne i państwowe
- usiąść za sterami :(((
Zapewniam, że z tej perspektywy CAAAŁY ŚWIAT wygląda INACZEJ !!!
Jeśli widzi się CHAMSTWO, to niestety raczej ze strony prowadzących samochody :( Już sama nie policzę (tyle tego), ile istnień ŻYJE dzięki wzmożonej uwadze m.in. motorniczych. Dotyczy to oczywiście także kierowców autobusów. Wielekroć obserwuję ich nadludzkie wysiłki podczas lawirowania w naszej, łódzkiej "miejskiej dżungli" ulic. Wszędzie w naszym kraju, ośrodkach szkoleń kierowców i WORD-ach nabija się naród polski z sytuacji w Łodzi... Przepisy KD NIE DOTYCZĄ Łodzi !!! Tu panuje wolnoamerykanka w stylu "dzikiego zachodu" w wykonaniu kierowców !!! Częściową winę za ten stan rzeczy ponoszą niestety szkółki jazdy i ich instruktorzy. Wystarczy wysiąść z auta i przesiąść się w pojazd MPK, stając za kabiną motorniczego lub kierowcy autobusu. " PUNKT WIDZENIA ZALEŻY OD PUNKTU ( w tym przypadku) nie siedzenia, lecz PATRZENIA. Pozdrawiam TRZEŹWO myślących i patrzących...

KURESKIE, CHAMOWATE, OHYDNE KORBY... (gość)

ZAWSZE TAK ROBIĄ - PÓŹNIEJ IDĄ NA PŁATNE URLOPY I ZWOLNIENIA. TE MENDY Z MPK

Łukassszzz24 (gość)

Gościu, ale z ciebie cymbał. Szkoda, że nie napisałeś, że Motorniczy specjalnie na chwileczkę nie wyjechał z szyn, aby przyjeb@ć w tą biedną kobicine... A do tej co widziała wypadek przestań zmyślać! Czyżby solidarność jajników!?

motorniczy, kierowca autobusu mpk to najgorsze bydle i zakała (gość)

jak ich znam to tramwajarz specjalnie najechał na tę kobicinę z bachorem - te k@rewskie mendy wożące żelazem tak mają. Później dostaje kilka dni płatnego urlopu, bo jest zestresowany. Mąż i ojciec tego bachora powinien odnaleźć tę motorową k#rew i fest jej doj@bać!!!

m (gość) (stach)

Większość co wsiada do MPK to tylko szybko by chcieli dotrzeć bo im bilecik się kończy
Jak wsiądzie do auta to król szos się robi i zasuwa dwoma pasami środkiem ulicy blokując innych a pieszych ma w tyłku i chce ich rozjechać
A najlepiej parkują ulica jest ich

m (gość) (świadek wypadku)

Skoro byłeś świadkiem wypadku to dlaczego się nie zgłosiłeś ?
Skoro pani zajechała tramwajowi drogę dlaczego nie pojechała dalej żeby zajechać drogę samochodom co w ryja by dostała ?
Nie wystarczy kupić prawka na rynku trzeba znać przepisy

m (gość) (KierowcaProfessional)

Wystarczy że kierowca będzie znał przepisy ruchu drogowego i nie będzie wymuszał pierwszeństwa.
PS myślę że propozycja żeby każdy motorniczy miał prywatny samochód to już do dyrekcji MPK niech da motorniczym podwyżkę pewno się ucieszą.
1 Jeżeli pojazd nie może opuścić skrzyżowania nie powinien na nie wjeżdżać KRD