W Porcie Łódź, centrum handlowym przy łódzkiej Ikei, pojawiła się skarbonka Polskiej Akcji Humanitarnej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pieniądze, które się w niej znajdą, zostaną przeznaczone na likwidowanie skutków powodzi. Skarbonka została umieszczona w punkcie info przy Ikei.

Za zebrane pieniądze będzie można odbudować i wyremontować zniszczone domy, gospodarstwa rolne, zakupione też zostaną potrzebne artykuły: odzież, pościel, środki czystości, meble, naczynia. - Każda złotówka, przekazana na ten cel, jest ważna - mówi Emilia Lange-Cichocka z Portu Łódź. - Mam nadzieję, że przez wspólną akcję z PAH uda nam się pomóc tym, którzy w wyniku tegorocznej powodzi stracili to, na co pracowali latami.

Pozostałe spółki z grupy Ikea w ramach pomocy powodzianom przekazały produkty z asortymentu Ikei o wartości ponad miliona złotych. Trzy tiry z produktami zostały już wysłane do Sandomierza, kolejne w najbliższym czasie trafią do innej dotkniętej powodzią miejscowości.

Zbiórka w łódzkiej Ikei potrwa do końca sierpnia.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!