Wiele wskazuje na to, że łódzcy urzędnicy Miejskiej Areny Kultury i Sportu przy al. Bandurskiego pozazdrościli sukcesu zarządzającym Ergo Areną - nową halą zbudowaną na pograniczu Gdańska i Sopotu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przed tygodniem blisko 25 tysięcy osób (a chętnych było znacznie więcej) odwiedziło w dniu otwartym obiekt na Wybrzeżu.

U nas podobna impreza odbędzie się w sobotę. Jeśli tam miało to uzasadnienie, bowiem hala dopiero została oddana do użytku i luzie byli ciekawi, na co wydano 350 milionów złotych, to w Łodzi wygląda to na zwykłą zazdrość, bo przecież Atlas Arena funkcjonuje już od ponad roku i gościła wiele imprez, a łodzianie już wcześniej mogli ją obejrzeć dokładnie z każdej strony.

Jeśli już koniecznie władze MAKS chciały zaprosić mieszkańców miasta w swoje podwoje, to powinny przygotować bezpłatną imprezę, która przy okazji zwiedzania betonowego kolosa, dałaby ludziom możliwość miłego spędzenia wolnego czasu.

Do tego jednak trzeba by się przygotować, wykazać inicjatywą, wydać trochę grosza, a tak otworzy się szeroko drzwi i sprawa będzie załatwiona. Chyba ktoś w tej promocji poszedł na łatwiznę...

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  DG (gość)

  Widac nie było konferencji prasowej, nie poczęstowali dziennikarzy to red. Hofman słusznie sie wkurzył. Co to on jest zwykły człowiek żeby w domu jadł.

  MW (gość)

  Wystarczy spojrzeć kto jest operatorem. U nas śmieszna miejska spółka czyli banda urzędasów na ciepłych posadkach tam firma SMG czyli światowy lider.

  Więcej na temat: