Chwile grozy, niemal jak w filmie "Dług" z udziałem Andrzeja Chyry, przeżył lubinianin, który nieopatrznie pożyczył pieniądze od niewłaściwych ludzi. Dłużnicy okazali się bardzo groźni.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Chwile grozy, niemal jak w filmie "Dług" z udziałem Andrzeja Chyry, przeżył lubinianin, który nieopatrznie pożyczył pieniądze od niewłaściwych ludzi. Dłużnicy okazali się bardzo groźni. Gdy zbyt długo nie oddawał pożyczonej gotówki, dwaj mężczyźni w wieku 26 i 39 lat najpierw (od 15 czerwca) grozili mu pobiciem, a kilka dni temu niezaproszeni odwiedzili go w jego mieszkaniu. Przeszukali cały dom, ale nie znaleźli pieniędzy. Wywieźli go więc do lasu. Porwany najadł się strachu. Na szczęście o to właśnie chodziło porywaczom, którzy wypuścili swą ofiarę. Mężczyzna o wszystkim zawiadomił policję.


Funkcjonariusze z lubińskiego i wrocławskiego wydziału kryminalnego z pomocą oddziału antyterrorystycznego zatrzymali obu porywaczy. Przestępcy są mieszkańcami Lubina. Obaj są dobrze znani policji, byli już wielokrotnie notowani. Trafili na trzy miesiące do aresztu. Za porwanie i zastraszanie grozi im kara do 10 lat więzienia.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!