Trzy auta zderzyły się na al

Trzy auta zderzyły się na al. Włókniarzy (© Janusz Kubik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

We wtorek w nocy około godz. 2.45 na skrzyżowaniu al. Włókniarzy i ul. Pojezierskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów dostawczych i TIR-a. W wynik wypadku kierowca dostawczego forda został przewieziony na obserwację do szpitala im. WAM.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca fiata ducato jadąc ul. Pojezierską nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z TIR-em. Ciężarówka ścięła latarnię i zatrzymała się na przeciwległej nitce jezdni. W wypadku uczestniczył również ford transit.

Źródło: Trzy auta zderzyły się na al. Włókniarzy [zdjęcia]

Czytaj także

  Komentarze (9)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  urzedas (gość)

  widzę, ze teraz to winę ponosi nie ten co nie ustąpił pierwszeństwa tylko ten co nie jest ranny... zmiana kodeksu ruchu drogowego ???

  KOLEGA (gość)

  Najgorzej jak się nie zna szczegółów!tTo kierowca fiata został ranny.JAK COŚ PISZESZ KOLEGO TO PISZ PRAWDĘ

  KierowcaProfessional (gość)

  To skandal że tak chce się zabić wszystkich kierowców! To TIRy i rowerzyści powodują 90% wszystkich wypadków. Czy ten Tirowiec-morderca nie mógl się zatrzymać widząc że fiat ducato chce przejechać? Czy nie mają hamulców?! Pewnie jechał 200km/h! Uwolnijmy Łódź od TIRów, rowerzystów, pieszych i tramwajów!

  rs (gość)

  warto też sprawdzić ile miał na zegarze TIRowiec. Bo sQsyny TIRowcy jadą w nocy po Włókniarce ile fabryka dała, na zasadzie "jestem duży i nikt mi nie podskoczy". Sam kiedyś czekałem z dziesięć minut przy konstantynowskiej bo sQsynom w TIRach pomyliła się Włókniarzy z trasą rajdu.

  Na tym skrzyżowaniu stłukły się blachy. O wypadku z ofiarami wśród dzieci cisza. (gość)

  wczoraj na przejściu rozjechane zostały dwa dzieciaki
  http://expressilustrowany.pl/wypadek-potraceni-bracia-blizniacy,artykul.html?material_id=508ef7befbaeddbb36000000