Kierowca suzuki zderzył się z tramwajem linii 10 na skrzyżowaniu Jana Pawła II i Bandurskiego w Łodzi. "Dziesiątką" jechała grupa dzieci uczestnicząca w półkoloniach.

Do wypadku doszło kilka minut po godz. 10 na al. Jana Pawła II przy Bandurskiego.

- Kierowca suzuki jechał od strony Retkini w kierunku centrum miasta. Na skrzyżowaniu al. Mickiewicza i al. Włókniarzy zamierzał skręcić w lewo w al. Włókniarzy, jednak wymusił pierwszeństwo i zderzył z tramwajem linii 10. Tramwajem jechał dzieci uczestniczące w półkoloniach. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń, ale dzieci są w trakcie badań - informuje asp. Marzanna Boratyńska z wydziału ruchu drogowego KMP w Łodzi.

W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu. Na ponad pół godziny wstrzymany był ruch tramwajów linii 8, 10, 14 w kierunku ul. Żeromskiego. Około 10.50 ruch tramwajowy został wznowiony.

ZOBACZ | Wydarzenia minionego tygodnia w Łódzkiem


Wypadki

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mariola (gość)

Chyba nie tramwaj się zderzył, tylko kierowca samochodu wjechał nieprzepisowo pod tramwaj stwarzając niebezpieczeństwo dla siebie i innych uczestników ruchu.