W czwartek, ok. godz. 9, na skrzyżowaniu al. Kościuszki i ul. Żwirki doszło do wypadku. Kobieta prowadząca seicento została odwieziona do szpitala im. WAM.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, jadące al. Kościuszki seicento uderzyło w tył stojącego peugeota. Auto stało przed skrzyżowaniem z ul. Żwirki.

Kobieta jadąca fiatem seicento została wyniesiona z samochodu na noszach i odwieziona do szpitala im. WAM.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Czytaj także

  Komentarze (22)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  793-567-780 (gość)

  Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich znajomych uległ wypadkowi będąc kierowcą, pasażerem, pieszym lub rowerzystą. PAMIĘTAJ należy Ci się odszkodowanie.
  Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, rodzinom ofiar wypadków, osobom, którym Towarzystwo Ubezpieczeniowe odmówiło wypłaty odszkodowania lub wypłaciło kwotę nie adekwatną do zdarzenia.

  czym była zajęta w momencie wypadku? (gość)

  a) rozmawą przez telefon o d**** maryni,
  b) gapieniem się w lusterko i liczeniem zmarszczek,
  c) przeszukiwaniem torebki,
  d) rozkminianiem jak szybko zbliża się do poprzedzającego pojazdu,...
  e) pomyślała żeby hamować tylko pedały jej się pomyliły
  aa (gość), 11.10.12, 12:05:59

  baba zła (gość) (Ja)

  nie, nie jeżdżę źle, kolizje to parkingówki, gdzie moje auto grzecznie stało zaparkowane a mężczyźni nie umieli zaparkować, a jedna kolizja miała miejsce na wjeździe do parkingu, mężczyzna cofał i nie zauważył wjeżdżającego pojazdu....

  Baba (gość) (Jan)

  Niby bzdury napisałam,ale jaką wrzawę podniosło, zamiast komentować artykuł większość komentarzy dotyczy mojej wypowiedzi...Określenie czegoś "w większości" moim zdaniem jest uogólnianiem...

  amator cycuszków (gość)

  Faktem jest, że kobiety mają problem z parkowanie oraz jazdą do tyłu. Brak im również pewności siebie lub co gorsza mylą pewność siebie z fantazją. Brak im również wyobraźni, przewidywalności. Za to mają coś fajnego-cycki :D

  aga (gość) (Jan)

  Boże uchowaj od tych przekonanych o swojej wyższości facetów jeżdżących szybko, pewnie i bezpiecznie. W moim 13-letnim doświadczeniu za kółkiem najgorzej wsławiły się stateczne głowy rodzin oraz szybkie i wściekłe 25-latki obydwu płci.

  Jan (gość) (Baba)

  I nie wiem po co te przechwałki bo ja jestem kierowcą od 16 lat i też nigdy nie spowodowałem (odpukać w niemalowane) wypadku ani stłuczki- nigdy nawet nikogo nie obtarłem. Pytanie co z tego skoro kiedyś może mi się to wydarzyć tak jak i tobie. Problem leży w rachunku prawdopodobieństwa i u mnie jest ono mniejsze bo skupiam się na prowadzeniu auta a nie na 100 innych rzeczach..
  Moje pretensje są skierowane do bab za kółkiem a nie do kobiet, a baba to niższa forma kobiecej natury/istoty*.
  *Niepotrzebne skreślić.

  kris (gość)

  Jeden ze stołecznych chirurgów wziął sprawy w swoje ręce i dowiódł kto najczęściej powoduje wypadki na podstawie osób do niego trafiających.
  http://wyborcza.pl/1,82949,6828746.html

  KierowcaProfessional (gość)

  Ta sprawą powinna zając się Prokuratura bo nie wierzę aby kierowca po zdanym Egzaminie na Prawo Jazdy mógł spowodowac wypadek! Przeciez Kursy potwierdzone Egzaminem przygotowują Kierowcę na każde warunki jazdy i po takim Kursie Kierowca jest doskonale przygotowany do jazdy samochodem. Niech Policja sprawdzi monitoring czy przypadkiem piesi nie wyskoczyli przed samochód lub nie byli w pobliżu.

  real (gość) (Baba)

  Babo, nie denerwuj się. Złość piękności szkodzi. Oczywiście, że kobiety są najlepszymi kierowcami, wtedy kiedy facet ma w sobie browca albo dwa. Wtedy nie strach wsiąść do auta z kobietą za kierownicą. Wzrasta tolerancja ryzyka, spada krytycyzm.

  Jan (gość) (Baba)

  Jakbyś umiała czytać ze zrozumieniem to byś takich bzdur nie pisała. Nie napisałem że wszystkie kobiety są kiepskimi kierowcami tylko napisałem że cyt "w większości".. 8 linijka od góry. Pozdrawiam..
  A po za tym za kółkiem są baby i kobiety. Baby to te złe...:)