Niedawno rozpoczął się nowy rok szkolny i na pewno zdążyliście już poznać swoje szkoły. Jeśli sądzicie, że ta do której chodzicie lub chodziliście jest najlepsza to głosujcie. Zobaczymy, które gimnazjum w Łodzi ma najwierniejszą grupę fanów, które jest najbardziej lubiane i które otrzyma tytuł "Najfajniejszego gimnazjum 2012/2013". Zwycięska szkoła, wraz z jej uczniami, zostanie opisana i pokazana na łamach serwisu oraz gazety Nasze Miasto. Plebiscyt potrwa do 18 listopada.

Czytaj także

  Komentarze (1551)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Mateusz (gość)

  Zdecydowanie najgorsze gimnazjum to 17 na traktorowej 35. Wygląda jakby zatrzymał się w nim czas, stan niektórych sali jest po prostu żenujący. Na podłodze połamane, niekiedy leżące luzem płytki PCV. Woda cieknie z kranów, okna stare, nieszczelne i porysowane. "Boisko" szkolne ma dziury i wystające korzenie, było kilka przypadków skręcenia sobie kostki. Nauczyciele są wyraźnie znudzeni swoją pracą. Ignorują palenie papierosów w szkolnych toaletach, zamiast tego wolą się zająć o wiele poważniejszą sprawą taką jak ukaranie ucznia za zrobienie sobie zdjęcia. Niestety miałem wątpliwą przyjemność tam uczęszczać, na szczęście trwało to tylko 3 lata. Nikomu nie życzę pobytu w takiej szkole.

  Uczeń gim 7 (gość)

  Gimnazjum nr. 7 w Łodzi najlepsze są super nauczyciele,uczniowie, za darmo basen,golf, ładne gimnazjum ( rok 2014 ) mnóstwo wycieczek, NAJLEPSZA WYCIECZKA INTEGRACYJNA, migawka za darmo na linie 78 i 84. To gimnazjum jest najlepsze.

  32 najlepsze (gość)

  my jesteśmy po prostu zgrani i mamy dużo znajomych, którzy zagłosowali na nasze gimnazjum, idioci xd

  10 klasista (gość)

  ,,Gimnazjum nr 14 jestem w 1 gim i jest najfajniejsza gimm. Polecam zabawna szkola" No tak, bo . . . papieroski i te inne. Skup się na nauce gówniarzu, bo w Polsce coraz gorzej!