Siatkarze drużyn, które od czwartku rywalizować będą w Arenie Łódź w VII Memoriale im. Huberta Wagnera, trenowali wczoraj w hali Parkowa, wykorzystując nie tylko parkiet, ale i siłownię obiektu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Siatkarze drużyn, które od czwartku rywalizować będą w Arenie Łódź w VII Memoriale im. Huberta Wagnera, trenowali wczoraj w hali Parkowa, wykorzystując nie tylko parkiet, ale i siłownię obiektu. Polacy zaczną turniej prestiżowym meczem z mistrzami Europy Hiszpanami (czwartek, godz. 16.30), a w drugim meczu spotkają się odwieczni rywale Włosi i Serbowie (godz. 19). Chińczycy i druga reprezentacja Polski przystąpią do rywalizacji dzień później.

Dla Hiszpanii, Serbii, Włoch i Polski łódzki turniej jest ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami Europy w Turcji (1 - 13 września). Drużyna trenera Daniela Castellaniego grać będzie w grupie A w Izmirze wraz z Francją, którą w niedzielę pokonała w Gdyni 3:0, z Niemcami, prowadzonymi przez Raula Lozano oraz Turcją. Obrońca tytułu Hiszpania wystąpi w grupie B, także w Izmirze, z Grecją, Słowenią i Słowacją. Czwartkowi rywale Włochy i Serbia trafili do grupy D (Stambuł), gdzie zagrają też Czechy i Bułgaria. Smaczku łódzkiemu spotkaniu Polaków z Hiszpanami dodaje to, że obie drużyny mają szansę spotkać się w drugiej rundzie ME.

Turniej jest towarzyski, ale ma wiele interesujących kontekstów. Europejskie drużyny pokażą już swoje oblicza przed mistrzostwami kontynentu.

Bilety na łódzki memoriał Wagnera są do nabycie na stronie www.kupbilet.pl, a także w kasie zaimprowizowanej w namiocie przed halą Arena Łódź.


Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!